Córka Natalii Kukulskiej NAGRAŁA PIOSENKĘ. Brzmi identycznie jak mama [WIDEO]

2020-09-11 8:28
Córka Natalii Kukulskiej NAGRAŁA PIOSENKĘ. Brzmi identycznie jak mama [WIDEO]
Autor: AKPA Córka Natalii Kukulskiej NAGRAŁA PIOSENKĘ. Brzmi identycznie jak mama [WIDEO]

Natalia Kukulska (44 l.) to nie tylko słynna piosenkarka. Gwiazda jest też mamą na pełen etat! Wychowuje troje dzieci. Okazuje się, że jej pociechy również mają dryg do muzyki. Córka Natalii Kukulskiej właśnie nagrała piosenkę i teledysk. Musicie jej posłuchać! Brzmi identycznie jak mama!

Piosenkarka wraz z partnerem, Michałem Dąbrówką wychowuje Jana (20 l.), Anię (15 l.) i Laurę (3 l.). Rodzina nie raz towarzyszyła wokalistce podczas wielkich wyjść. Dzieci Kukulskiej są do niej bardzo podobne! Okazuje się, że nie tylko z wyglądu. Natalia zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", że jej syn Jan marzy o śpiewaniu. Gwiazda będzie go mocno wspierać w spełnianiu tego marzenia! Również Ania miała ostatnio swój piosenkarski debiut. Córka Natalii Kukulskiej nagrała piosenkę! Niektórzy sądzą, że brzmi identycznie jak mama, a już na pewno wygląda jak ona, co możecie zobaczyć w teledysku poniżej.

Anna Dąbrówka weszła we współpracę ze znaną marką produktów spożywczych. Dziewczyna zaśpiewała utwór pod tytułem "Przygotujmy lepszy świat". Jak czytamy pod opublikowanym wideo: - Utwór promuje program edukacyjny dla klas 1-3 szkół podstawowych, który przygotowany został przez ekspertów do spraw żywienia i doświadczonych pedagogów, aby pokazać dzieciom, że nawet mała zmiana na talerzu ma pozytywny wpływ na zdrowie ludzi i stan środowiska. Może przywrócić ziemi bioróżnorodność, ograniczyć emisję gazów, oszczędzić hektolitry wody, uratować tysiące gatunków roślin i zwierząt. Posłuchajcie i zobaczcie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE