Na cześć ojca!

Córka Wiśniewskiego zrobiła sobie wymowny tatuaż. Zaskakująca reakcja Michała

2023-07-25 12:52

Etienette Wiśniewska (16 l.) ma artystyczną duszę. W swoich poczynaniach - muzycznych i wizerunkowych - często wzoruje się na ojcu. Michał Wiśniewski jest pewnością dumny ze swojej utalentowanej szesnastolatki. Dziewczyna pochwaliła się ostatnio tatuażami. Jeden z nich jest bardzo wymowny. Reakcja Michała Wiśniewskiego może zdumiewać.

Michała Wiśniewskiego i jego córkę Etiennette łączy nie tylko rodzinna miłość. Eti przez wielu internautów uważana jest za niemalże sobowtóra swojego ojca. Nie bez powodu - dziewczyna jest do Wiśniewskiego bardzo podobna, ma chyba najbardziej zbliżone do Michała rysy twarzy ze wszystkich jego dzieci. Ubiera się w podobnym stylu, nosi szalone fryzury i eksperymentuje z kolorem włosów. Podobnie jak ojciec lubi tatuaże.

Etiennette Wiśniewska pokazała tatuaże. "Na cześć Pana i naszej godności"

Choć ma dopiero 16 lat już pochwaliła się zdobieniami na swoim ciele. Na przedramionach ma słońce i księżyc, a w okolicy nadgarstka - dwie wisienki. Właśnie tym tatuażem zaskoczyła Michała Wiśniewskiego. jego symbolika jest bardzo wyraźna. Do tego dziewczyna zamieściła na Instagramie relację z momentu, kiedy pokazuje ojcu nowy nabytek. Całość podpisała wymownie: "Na cześć Pana i naszej godności" - podpis ozdobiła emotikonkami:  wisienkami oraz przybiciem piąteczki. Michał ma na zdjęciu mocno zdziwioną minę. Widać córka zaskoczyła go swoim pomysłem. W komentarzu pod zdjęciem na którym Etiennette pokazała tatuaże na ramionach Wiśniewski zapytał: " Dziary widzę ale gdzie głowa?". Na co córka odpowiedziała z przymrużeniem oka: "Zgubiłam już dawno"

Polecamy galerię: Etiennette Wiśniewska lubi eksperymentować z wizerunkiem

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!
Sonda
Która żona najlepiej pasuje do Michała Wiśniewskiego?