Czadoman nagrał "Pierwszy Taniec". To prawdziwa muzyczna uczta

2022-05-16 11:26
Czadomen nagrał Pierwszy taniec. To prawdziwa muzyczna uczta
Autor: Materiały prasowe Czadomen nagrał "Pierwszy taniec"

Czadoman, czyli Paweł Dudek (36 l.) zaserwował swoim fanom prawdziwą muzyczną ucztę. Muzyk wypuścił teledysk do piosenki "Pierwszy Taniec", która została stworzona z myślą o parach młodych i ich pierwszym, małżeńskim tańcu. Posłuchajcie sami.

Czadoman, to polski wokalista, wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo i dance. Debiutował w 2013 roku, a jego największymi hitami są "Ruda Tańczy jak Szalona", "Chodź na kolana" i "Bliźniaczki". Na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2015 roku, od tamtej pory nie schodzi z piedestału najbardziej lubianych przedstawicieli swojego gatunku muzycznego. Swoją wrażliwą twarz pokazał w programie telewizyjnym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zachwycił, wcielając się w rolę Krzysztofa Cugowskiego i wygrywając 13. edycję tego programu.

Czadoman i "Pierwszy Taniec"

Utwór "Pierwszy taniec" powstał z myślą o młodej parze, szukającej "swojej" piosenki. Jest to odpowiedź Czadomana na odwieczny problem młodych, którzy nierzadko spędzają miesiące, szukając odpowiedniego utworu na ten najważniejszy taniec w ich życiu. Takiej pozycji nie mogło zabraknąć w dyskografii Czadomana, który króluje zarówno na największych scenach w Polsce, jak i na weselnych parkietach. Paweł stworzył tę kompozycję, myśląc o swoim pierwszym tańcu i piosence, do której sam chciałby zatańczyć. Artysta przekazał nam, że utwór jest "wypełniony miłością, której życzy każdemu".

Posłuchajcie sami!

Sonda
Czy lubisz muzykę disco polo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE