Czy to już przesada? Dagmara Kaźmierska pokazała się po depilacji miejsc intymnych

i

Autor: AKPA Czy to już przesada? Dagmara Kaźmierska pokazała się po depilacji miejsc intymnych

Szok!

Czy to już przesada? Dagmara Kaźmierska pokazała się po depilacji miejsc intymnych

2023-03-01 17:45

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Trzeba przyznać, że doskonale wie, jak skupić na sobie uwagę mediów i fanów. Teraz pokazała się na Instagramie tuż po przejściu depilacji w miejscach intymnych. Dołączyła do tego dość kontrowersyjny apel do kobiet.

Dagmara Kaźmierska już od początku wywołuje skrajne emocje widzów programu "Królowe życia". Wielu z nich było wprost oburzonych, że telewizja TTV promuje osobę z kryminalną przeszłością. Celebrytka była skazana prawomocnym wyrokiem za sutenerstwo i siedziała w więzieniu. Dagmara opisała nawet ze szczegółami pobyt w zakładzie karnym w swojej biografii.

Nie ma jednak wątpliwości, że kontrowersyjna Dagmara dla wielu osób wciąż pozostaje idolką. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi ponad 1,1 miliona fanów. Nic więc dziwnego, że do Kaźmierskiej często zgłaszają się firmy, które proponują jej współpracę reklamową. Z pewnością taką właśnie było nagranie, które pojawiło się na Instastory celebrytki. Dagmara pokazała się tuż po wykonaniu zabiegu laserowej depilacji miejsc intymnych i przemówiła do swoich obsewatorów.

- Kolejny zabieg. Depilacja laserowa. Naprawdę w kłopotliwych miejscach... Bardzo, dziewczyny, w kłopotliwych... Nie ma (po depilacji) śladu. Nie martwimy się później. To jest najważniejsze, że nie boli TAM. Wiecie gdzie... - mówiła Kaźmierska.

Swój reklamowy wywód zakończyła ciekawą poradą dla kobiet.

- Depilujcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - zaapelowała Dagmara.

Myślicie, że to już przesada? Piszcie w komentarzach!

Nasi Partnerzy polecają