Doda

i

Autor: mat. promocyjny 25.01.2023 WARSZAWA MOKOTOW UL.MODZELEWSKIEGO STUDIO PODCASTOWE - BADZMY RAZEM 
 N/Z DODA - WOKALISTKA

Olek Sikora był w szoku

Doda miażdży to, co wydarzyło się na Eurowizji! Stanowcza reakcja

2023-03-01 16:45

Gościem premierowego podcastu Telewizji Polskiej była Doda (39 l.). W rozmowie z Olkiem Sikorą (33 l.) opowiedziała o wielu sprawach, ale internautów zainteresowała przede wszystkim ta związana z Eurowizją. Artystka była wyjątkowo krytyczna w stosunku do wyników z zeszłego roku.

Doda lubi komentować bieżące sprawy, którym żyją rozrywkowe media w kraju oraz jej fani. Artystka zdaje sobie sprawę, że wielu jej wielbicieli jest również wielbicielami Konkursu Piosenki Eurowizji, który śledzą zawzięcie każdego roku. Już w maju Polskę na międzynarodowej scenie w Liverpoolu reprezentować będzie Blanka z utworem "Solo", tymczasem podczas rozmowy z Olkiem Sikorą Rabczewska krytycznie wypowiedziała się o zeszłorocznej edycji wydarzenia.

Doda miażdży to, co wydarzyło się na Eurowizji! Stanowcza reakcja

Olek Sikora dopytywał Dodę, z którą swoją piosenką wyleciałaby na Eurowizję, gdyby miała taką możliwość. Artystka od razu stwierdziła, że nie byłby to żaden z jej starych hitów, i najprawdopodobniej postawiłaby na piosenkę  "Melodia ta" w wersji angielskiej. Gwiazda uzasadniała swój wybór, jednocześnie podkreślając, że na Eurowizji liczy się charyzma i unikatowość tak jak zespół Maneskin, który wygrał w 2021 roku. Fakt, że Rabczewska pomyliła daty i wyparła z pamięci zeszłorocznych zwycięzców, sprowokował prowadzącego do zadania jej pytania na temat ukraińskiej formacji, która triumfowała w 2022 roku.

- To nie był wtedy dla mnie żaden konkurs muzyczny. To była bardziej polityczna rozgrywka. Mówię o Maneskin - nigdy bym się nie spodziewała [że wygrają - przyp. red.].

Rabczewska miała oczywiście na myśli korzystną punktację dla Ukrainy, która pozostawała, wtedy ja i obecnie w stanie wojny.

Sonda
Czy Polska ma szansę na zwycięstwo lub przynajmniej zajęcie wysokiej pozycji w konkursie Eurowizja 2023?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają