Dagmara Kaźmierska wzięła ślub w więzieniu! Były mąż gwiazdy "Królowych życia" siedział za zabójstwo

2021-11-13 9:17

Lubimy podglądać życie innych, w mediach społecznościowych największą popularnością cieszą się prywatne zdjęcia gwiazd, a w telewizji rekordy popularności bija formaty typu reality show. Program stacji TTV "Królowe życia" przyciąga rzesz odbiorców, a jego uczestnicy na stałe zagościli w rodzimym świecie celebrytów. Jedną z jego największych gwiazd jest bez wątpienia Dagmara Kaźmierska, którą jedni kochają, inni wręcz odwrotnie nie mogą jej znieść. Jedni ją uwielbiają i podziwiają jej podejście do życia, inni są zdanie, że osoby skazane prawomocnym wyrokiem sądu nie powinny być promowane. Tym razem Kaźmierska opowiedziała o swoim byłym mężu, ucieczce przed policją i o ślubie w więzieniu. O tych szokujących wydarzeniach ze swojego życia gwiazda pisze w swojej autobiografii.

Nieważne co mówią, byleby mówili i nazwiska nie przekręcili? Bez wątpienia Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" TTV należy do osób, wokół których trudno przejść obojętnie. Słynie z odważnego, nieco kiczowatego stylu oraz ostrego języka. Jedni kochają ją za odwagę, bezkompromisowość oraz pozytywne podejście do życia, inni wręcz odwrotnie, są zdania, że osoba, która odbyła karę w więzieniu, raczej nie powinna zostać gwiazdą telewizji. Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. W sumie trafiła ona do więzienia na 14 miesięcy. Teraz Dagmara Kaźmierska postanowiła podzielić się swoją historią z fanami i wydała autobiografię, w której nie brakuje szokujących zwierzeń.

Celebrytka mówi, że z Pawłem Kaźmierskim (ojcem jej syna Conana) łączyła ją miłość jak z filmu. Kobieta miała 19 lat, gdy po raz pierwszy go spotkała. - Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego. Był u nas królem, ale do rządzenia rękę miał ciężką. Wszyscy się go bali - pisze Dagmara Kaźmierska w swojej autobiografii "Prawdziwa historia Królowej Życia". Rodzina celebrytki nie zaakceptowała jej nowego partnera -  Chciałam być z Pawłem i nic poza tym nie było dla mnie ważne. Nawet to, że moja rodzina nie bardzo go akceptowała. Ani mama, ani babcia nie chciały pogodzić się z faktem, że zamierzam zostać panią Kaźmierską - pisze Kaźmierska. 

Sielanka się skończyła, gdy jej ukochany zastrzelił człowieka. - W Kłodzku, przed klubem, w Wielką Sobotę doszło do strzelaniny. Zginął gangster, Dariusz L. "Szpila". Strzelił Paweł - tak to relacjonuje celebrytka. Po tym zdarzeniu Paweł Kaźmierski uciekł do USA, jednak po pewnym czasie wrócił do kraju, gdzie czekała na niego policja.

- Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią. (...) Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. "Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!", krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom. Zanim weszli, oddałam Conana osobie, która była z nami w domu. Poleciłam tej osobie, żeby zamknęła się z Conanem w drugim pokoju, ale on i tak od razu zaczął przeraźliwie płakać. Darł się cały czas: "Mama, mama!". "Tam jest dziecko, nie wchodźcie", powiedziałam, gdy policjanci stanęli w progu. Ale nie umiałam zachować spokoju jak mój mąż. Z żalu, niemocy, wściekłości, smutku, że go złapali, że tyle czasu się ukrywaliśmy i teraz wszystko trafia szlag, zaczęłam wrzeszczeć. Bluzgałam, krzyczałam, więc rzucili mnie na ziemię, skuli ręce z tyłu. Szarpałam się, sukienka bez ramiączek zsunęłam mi się z piersi, jakiś policjant próbował mi ją poprawić, żebym nie leżała tak półnaga - pisze w swojej autobiografii Dagmara Kaźmierska. 

Para w więzieniu wzięła ślub i od tego momentu ich związek zaczął się sypać. - Więzienie zniszczyło nasz związek. Kilka lat później ja też poszłam za kraty, a kiedy wyszliśmy oboje, niemal jednocześnie, z naszego związku wiele nie zostało. W końcu pokłóciliśmy się o głupotę, o której dziś nawet nie chcę pamiętać, i rozstaliśmy się na dobre - relacjonuje Kaźmierska. 

Sonda
Co sądzisz o Dagmarze Kaźmierskiej?
Tak modernizują dworzec Warszawa Zachodnia. Potężna inwestycja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają