Policja właśnie znowu zatrzymała syna Zenka Martyniuka! Szokujące zdjęcia trafiły do sieci!

2021-02-15 16:42
Daniel Martyniuk
Autor: Instagram Daniel Martyniuk

Jeszcze nie tak dawno Zenek Martyniuk cieszył się, że jego syn się uspokoił. Miał także nadzieje na to, że pozytywna przemiana ukochanego jedynaka zaowocuje tym, że Ewelina pozwoli mu widywać się z wnuczką. Wszystko jednak wskazuje na to, że spokojny okres znowu się zakończył. Daniel Martyniuk został znowu zatrzymany przez policję, a do sieci trafiły szokujące zdjęcia!

Zenek Martyniuk długo nie wiedział, co zrobić z niepokornym synem. Odcięcie od pieniędzy nie przynosiło jednak poprawy jego zachowania. Daniel Martyniuk już kilka razy naraził się na konflikt z prawem. Syn króla disco-polo nic robił sobie z tego, że sanepid nałożył na niego 14-dniową kwarantannę po tym, jak wrócił z zagranicznych wakacji. Daniel Martyniuk kolekcjonował wręcz mandaty, do momentu, aż sanepid nałożył na niego sporą grzywnę. 

NIE PRZEGAP: Szokujące wydarzenia w domu jednego z największych gwiazdorów "M jak miłość"! Matka nakryła ojca na seksie z babcią!

Syn Zenka Martyniuka jest także stosunkowo częstym bywalcem w sądach, nie tylko w związku z głośnym rozwodem, podczas którego on i jego matka publicznie obrażali jego byłą żonę. Danuta Martyniuk ostatecznie przeprosiła Ewelinę, ale jak dowiedział się Super Express, nastąpiło to w wyniku pisma z groźbą pozwu, które przysłała jej była synowa. Daniel Martyniuk został pozbawiony prawa jazdy za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Utrata dokumentu nie przeszkadzała mu jednak w tym, żeby dalej prowadzić auto. Głośno było także o interwencji policji w mieszkaniu syna króla disco-polo, kiedy to wyrzucił ciężarną żonę z domu. Wtedy to znaleziono u niego narkotyki i został za to skazany.

Daniel Martyniuk znowu wpakował się w tarapaty! Dziś zatrzymała go policja

Wydawałoby się, że Daniel Martyniuk spokorniał od kiedy został zmuszony przez sąd do wykonywania prac społecznych. Syn króla disco-polo pracował na białostockim cmentarzu. Zenek Martyniuk wierzył, że dla jego syna będzie to lekcja, dzięki której w przyszłości będzie starał się unikać problemów.

NIE PRZEGAP: Aż Was zatka na widok tego, w jakich warunkach mieszka Witold Paszt! Juror "The Voice Senior" wcale nie pławi się w luksusach! [Zdjęcia]

- Myślę, że ta kara jest wystarczająca. Żadna praca nie hańbi, a jednocześnie może nieść za sobą jakąś naukę. Myślę, że dzięki temu Daniel nauczy się pokory i w przyszłości nie będzie postępował w nieodpowiedni sposób - mówił Zenek Martyniuk w rozmowie z Faktem. 

Ale spokój nie trwał długo, bo dziś Daniel Martyniuk umieścił w sieci zdjęcie z obraźliwym komentarzem w stronę policji. Syn Zenka Martyniuka wrzucił napis "HWDP", który oznacza "Ch*j w du*ę policji". Niedługo potem dowiedzieliśmy się, co się stało. Daniel Martyniuk dorzucił kolejne zdjęcie, z którego wynika, że został dziś zatrzymany przez policję. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną zatrzymania. Wiadomo jednak, że został ukarany mandatem. 

Zobaczcie zdjęcia niżej!

NIE PRZEGAP: Dawid Kwiatkowski już tak nie wygląda! W ogóle go nie poznaliśmy, przecieramy oczy ze zdumienia! [Zdjęcia]

Daniel Martyniuk
Autor: Instagram Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk
Autor: Instagram Daniel Martyniuk
Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE