Danzel kupi mieszkanie w Warszawie? Jego rodzina jest zachwycona Polską!

2022-05-14 9:02
Danzel kupi mieszkanie w Warszawie?
Autor: AKPA

Danzel (46 l.) od lat regularnie przyjeżdża do Polski. Mężczyzna spędził w Warszawie ostatnie trzy miesiące, w związku z treningami i nagraniami do show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak udało nam się dowiedzieć, Danzel planuje nawet kupić tu mieszkanie!

Danzel to belgijski piosenkarz, któremu rozgłos przyniosła piosenka "Pump It Up!", wydana w 2004 roku. Utwór okazał się hitem dyskotek i podbijał europejskie listy przebojów. Danzel cieszył się w Polsce ogromną popularnością. Taką, której nigdy nie udało mu się zdobyć w ojczyźnie. Otwarcie mówił również o miłości do naszego kraju, a także sympatii, jaką darzy polskich muzyków. Na fali popularności Danzel wystartował nawet w polskich preselekcjach do Eurowizji 2006. Niestety, nie udało mu się zdobyć uznania jurorów oraz widzów i zajął dopiero 9. miejsce.

Dziś Belg jest nieco zapomnianym piosenkarzem, który stara się reaktywować swoją karierę. Z tego powodu nadal pojawia się w telewizji. Pod koniec 2021 roku wystąpił wystąpił na "Sylwestrze Szczęścia" z Polsatem, a kilka miesięcy później, w maju 2022 roku zwyciężył w 16. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Danzel wypadł fenomenalnie w roli Czesława Niemena oraz Ryszarda Riedla z zespołu Dżem.

Muzyk od lat przyjeżdża regularnie do Polski. Ostatnie trzy miesiące spędził właśnie tutaj, ze względu na nagrania i treningi do "TTBZ". Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna planuje zakup mieszkania w Warszawie.

- Danzelowi oraz jego żonie i córce tak spodobało się w Polsce, że obiecał na planie "TTBZ", że jak wygra program, to kupi w Warszawie mieszkanie, żeby mieć stałe miejsce, w którym może mieszkać - powiedział nam nasz informator.

Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!
Sonda
Lubisz Danzela?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE