Darek z Sanatrium miłości żeni się

i

Autor: Akpa Darek z "Sanatrium miłości" żeni się

Poznaliśmy szczegóły

Darek z „Sanatorium miłości” żeni się! Znamy datę uroczystości

2023-03-09 4:47

Dopiero co rozwiódł się z drugą żoną, a już poprosił kolejną o rękę. Jak udało nam się dowiedzieć, Darek (61 l.) z piątej edycji „Sanatorium miłości” żeni się. Mężczyzna zdradził "Super Expressowi" szczegóły zaręczyn oraz ślubu. Jak mówi, dla Joli stracił głowę.

Dopiero co media pisały, że Darek nie ma szczęścia do kobiet. Jego pierwsze małżeństwo rozpadło się przez alkoholizm żony, a drugie przez marzenie partnerki o sławie.

Żona zostawiła mnie dla celebryctwa. W trakcie naszego małżeństwa zgłosiła się do programu „40 kontra 20”. Dzięki moim prawnikom skreślono ją z listy uczestniczek ponieważ regulamin mówi, że należy być stanu wolnego. Myślała, że zdąży się rozwieść przed emisją, ale moi prawnicy pokrzyżowali jej plany – opowiada „Super Expressowi” Dariusz.

Darek stracił głowę dla Joli

Gwiazdor "Sanatorium miłości" nieudane małżeństwa zostawia za sobą. Jak nam zdradził, zakochał się bez pamięci w 7 lat młodszej Joli, którą przedstawiła mu… koleżanka byłej żony! - Jola zobaczyła moje zdjęcie, ja zobaczyłem jej zdjęcie i od razu zaiskrzyło. Potem były długie rozmowy przez telefon i Skype, a po nich randka w Sopocie – wyznaje nam Darek.

Gwiazdor "Sanatorium miłości" żeni się w lipcu

Zakochany senior postanowił nie tracić czasu i jeszcze w Sopocie oświadczył się ukochanej na plaży. Oczywiście powiedziała tak z jednym zastrzeżeniem. Ślub ma się odbyć w jej rodzinnych stronach, jakieś 300 km od Szczecina, gdzie ma swój dom Darek. – I tak się stanie – mówi nam Dariusz.

Pod koniec lipca bierzemy ślub cywilny w pięknym ogrodzie i urządzamy przyjęcie dla naszych przyjaciół w hotelowej restauracji. Obowiązkowo zaprosimy znajomych z Sanatorium, ale nie wszystkich – zaznacza, bo nie jest tajemnicą, że nie ze wszystkimi było Darkowi po drodze.

Oni będą im świadkować

Świadkiem na ślubie Darka i Joli będzie jego kolega – też Darek i znajoma – Agnieszka, która przedstawiła mu przyszłą żonę. – Jestem bardzo szczęśliwy i przekonany, że będzie to dobra decyzja. Z natury jestem konkretny, szybki i odważny. Nie zamierzam się zmieniać – dodaje.

Jak na razie nie zamierza pokazywać się z ukochaną, bo chce chronić ją przed zamieszkaniem medialnym. Serdecznie gratulujemy!

Gwiazda zespołu Mazowsze ujawnia: Musiałam tańczyć dla Stalina
Nasi Partnerzy polecają