Marcin Hakiel wybaczył Kurzajewskiemu

i

Autor: Akpa Marcin Hakiel wybaczył Kurzajewskiemu

Tego nikt się nie spodziewał

Hakiel podszedł do Kurzajewskiego. Nie uwierzycie, co mu powiedział!

2023-03-07 17:08

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Rok od rozstania Katarzyny Cichopek (41 l.) z Marcinem Hakielem (40 l.) nastąpił przełom w ich relacji. Jak dowiedział się "Super Express", tancerz zrobił przyjacielski gest w kierunku byłej żony i jej obecnego partnera, Macieja Kurzajewskiego (50 l.). Wiemy, co mu powiedział. Poznajcie szczegóły.

W marcu ubiegłego roku Katarzyna i Marcin po 17 latach bycia razem ogłosili swoje rozstanie. Cała Polska śledziła ich losy, a w szczególności gwiazdy "M jak miłość", która związała się z Maćkiem Kurzajewskim, z którym prowadzi "Pytanie na śniadanie". Początki po rozstaniu dla nikogo nie były łatwe. Tancerz sugerował nawet zdradę żony, a para kontaktowała się ze sobą tylko w sprawie dzieci. Emocje między byłymi małżonkami opadły kilka miesięcy później, kiedy to Hakiel zakochał się w pięknej blondynce o imieniu Dominika.

Czas leczy rany

Jak udało nam się ustalić, ostatnio nastąpił przełom w ich relacji. Do pogodzenia doszło podczas jednego z artystycznych występów ich córki Helenki (10 l.). Kasia i Marcin przyszli na koncert córki ze swoimi połówkami. - Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę - mówi "Super Expressowi" osoba, która widziała całe zdarzenie.

Hakiel zaproponował spotkanie

Kasia była pozytywnie zaskoczona, kiedy jej były mąż zaproponował wspólną kolację. - Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin - dodaje nasz informator.

Maciej Kurzajewski ma nadzieję, że za jakiś czas jego była żona, Paulina Smaszcz (50 l.) również zaakceptuje obecną sytuację i będzie mógł normalnie z nią rozmawiać. Przypomnijmy, że w momencie, w którym Cichopek pogratulowała Smaszcz, że została babcią, ta wbiła jej szpilę.

- Dziękuję z całego serca pani Katarzynie. Mam nadzieję, że teraz, kiedy pojawiła się w naszej rodzinie wnuczka, Maciej Kurzajewski skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia, zwłaszcza teraz, kiedy przez ostatnie miesiące promuje się głównie z dziećmi pana Hakiela – powiedziała Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Sonda
Cichopek i Kurzajewski pasują do siebie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany