Darek z Sanatorium miłości ogłosił, że jest w związku!

i

Autor: AKPA/Baranowski

Wspaniałe wieści!

Darek z "Sanatorium miłości" ogłosił, że jest w związku! Jego wybranka to też uczestniczka programu?

2023-01-19 17:40

Darek to jeden z uczestników "Sanatorium miłości", który od razu przykuł uwagę widzów i mediów. Mężczyzna nie ukrywa, że seks jest dla niego bardzo ważny i już w pierwszym odcinku show śmiało wyznał, że poszukuje partnerki z wysokim libido! Wygląda na to, że szczęście uśmiechnęło się do Darka, bo w środę, 18 stycznia, poinformował w mediach społecznościowych, że jest w związku!

61-letni Darek to uczestnik 5. sezonu "Sanatorium miłości". Mężczyzna pochodzi ze Szczecina, ale od 12 lat mieszka w Norwegii, gdzie pracuje jako kierowca autobusu. Małżeństwo Darka zakończyło się po 24 latach. Żona była miłością jego życia, więc nie było mu łatwo pogodzić się z rozwodem. W programie senior szuka zadbanej, eleganckiej i szczerej kobiety. Przed kamerą wyznał również, że jej atutem będzie wysokie libido! Darek nie ukrywa, że seks jest dla niego bardzo ważny i przed poznaniem żony miał bardzo bogate życie erotyczne. Jak mogliśmy zobaczyć w "Sanatorium miłości", uwagę Darka przykuła piękna Asia. W 3. odcinku udał się z kolei na randkę z temperamentną Iwoną i bardzo mu się podobało.

Darek z "Sanatorium miłości" jest w związku! Ogłosił to w mediach społecznościowych

Wygląda na to, że Darek w końcu znalazł upragnioną miłość. W środę, 18 stycznia, mężczyzna poinformował w mediach społecznościowych, że jest w związku! Fani zauważyli, że zmienił status na Facebooku na "w związku". Pod postem posypały się gratulacje od bliskich i znajomych z "Sanatorium miłości". Złożyły je Anita oraz Asia. Wygląda na to, że druga z pań nie jest tą, która ostatecznie podbiła jego serce. 

Nie wiadomo, czy wybranka Darka w ogóle jest związana z programem TVP. Mężczyznę obowiązuje umowa o zachowaniu poufności, więc jeśli jego ukochana to faktycznie kuracjuszka, będzie mógł przekazać szczęśliwą nowinę dopiero po zakończeniu sezonu.

Parze życzymy wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za ich związek!

Darek z „Sanatorium miłości”: Seks nawet na pierwszej randce!
Sonda
Oglądasz 5. sezon "Sanatorium miłości"?

Posłuchaj rozmowy o męskości, kobietach i o tym, kiedy facet staje się długodystansowcem.

Gościem podcastu Marcina Mellera jest pisarz Zygmunt Miłoszewski.

Listen on Spreaker.