Daria Ładocha nową prowadzącą Azja Express 3. W tej roli nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA

Wiemy, jakie gwiazdy pojawią się w programie!

Daria Ładocha nową prowadzącą "Azja Express 3". W tej roli nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak

2022-09-30 21:37

Podróż za jeden uśmiech, a może za... dolara dziennie? Właśnie takiemu wyzwaniu będą musieli podołać uczestnicy programu "Azja Express 3". Właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji show - wiadomo już, że w roli prowadzącej programu nie zobaczymy, jak dotychczas, Agnieszki Woźniak-Starak (44 l.). Zastąpi ją Daria Ładocha (40 l.). Znane są już także pierwsze nazwiska gwiazd, które wystąpią w "Azja Express 3". Wśród nich znalazły się m.in. Reni Jusis (48 l.) oraz Paulina Krupińska (35 l.). Na kiedy planowana jest premiera emisji nowej odsłony popularnego programu?

Wiemy, kto poprowadzi "Azja Express 3". Daria Ładocha zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Ruszyły zdjęcia do nowej edycji show

Program "Azja Express" stawia przed uczestnikami dosyć nietypowe zadanie. Podróżując wśród zapierających dech widoków muszą poradzić sobie z wyzwaniem przeżycia za... dolara dziennie. Do tego muszą dostać się do kolejnego etapu wyprawy! Właśnie ruszyły zdjęcia do kontynuacji show, którego ostatnie edycje "Ameryka Express" odbywały się na terenie Stanów Zjednoczonych. Wiemy już, jakie gwiazdy pojawią się w "Azja Express 3".

W roli prowadzącej "Azja Express" do tej pory widzowie mogli oglądać Agnieszkę Woźniak-Starak. Tym razem prezenterka nie pojawi się w tej roli - zastąpić ją ma Daria Ładocha. 

Jakie gwiazdy pojawią się w "Azja Express 3"? Znamy już pierwsze nazwiska

Kogo poza Darią Ładochą zobaczymy w kolejnej odsłonie show? Znamy już pierwsze nazwiska gwiazd, które pojawią się w "Azja Express 3"! Wśród nich znaleźli się Reni Jusis, Paulina Krupińska oraz Adam Zdrójkowski.

Jak informowała Plejada, w show mają wystąpić także nowe twarze polskiego internetu, czyli para youtuberów Andziaks i Luka, a także tiktoker Remigiusz Dorawa.

Premiera "Azja Express 3". Na kiedy planowana jest emisja nowej edycji show?

Choć TVN nie podało jeszcze konkretnej daty premiery "Azja Express 3", mówi się o tym, że nowa odsłona show może stanowić element wiosennej ramówki stacji w 2023 roku. Póki co ruszyły właśnie zdjęcia do programu, które będą realizowane na terenie Turcji, Gruzji oraz Uzbekistanu. Będziecie oglądać?

Ostatnio swoje 30-lecie obchodziła telewizja Polsat. Z tej okazji widzów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" czekało wiele niespodzianek! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Jesteś fanem programu "Azja Express"?
Roma Gąsiorowska wkurzyła Tomasza Stockingera. Kulisy programu "Fort Boyard"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają