Daria Zawiałow żegna się z fanami. Artystka znika ze sceny

2022-08-10 13:41

Daria Zawiałow (30 l.) to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Gwiazda ma na swoim koncie trzy płyty, które pokryły się platyną oraz ponad dwadzieścia singli. Jesienią 2022 roku Zawiałow wyrusza w ostatnią trasę przed przerwą. Na jak długo zniknie ze sceny?

Daria Zawiałow żegna się z fanami

i

Autor: AKPA/Piętka

Daria Zawiałow to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Na rozwój jej kariery wpłynęło zwycięstwo w show "Szansa na sukces" w 2009 roku. Zapewniło jej ono także możliwość występu w koncercie "Debiuty" na Festiwalu w Opolu. Artystka ma na swoim koncie trzy albumy studyjne i ponad dwadzieścia singli. Każda z jej płyt pokryła się platyną. "Helsinki" z 2017 roku sprzedały się w nakładzie przekraczającym 60 tys. egzemplarzy, dzięki czemu uplasowały się 1. miejscu listy pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

W czerwcu 2022 roku media obiegła informacja, że Daria Zawiałow po sześciu latach małżeństwa rozstała się ze swoim mężem, Tomaszem Kaczmarkiem. Później artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym całuje się z Piotrem Rubikiem, swoim kolegą z zespołu. Tym samym oficjalnie potwierdziła ich związek. 

Tej jesieni Daria Zawiałow wyrusza w trasę "Metropolis… wojen nie będzie", podczas której zagra najpopularniejsze utwory ze swoich trzech płyt. Gwiazda poinformowała w mediach społecznościowych, że będzie ona chwilowym pożegnaniem z koncertami.

Jest to trasa bardzo wyjątkowa, która będzie pożegnaniem z etapem „Wojen i Nocy”, a także chwilowym pożegnaniem z koncertami. Tak jak zapowiadałam, udaję się na chwilową przerwę, podczas której skupię się na tworzeniu Darki vol. 4. No i zrobię w końcu prawko. 

Na stronie organizatora wydarzenia na Facebooku możemy z kolei przeczytać, że artystka zniknie ze sceny na rok.

To pożegnanie ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok. Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa. Tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych i jak sama przyznaje, czas się zatrzymać, naładować baterie, poszukać inspiracji i zebrać pomysły na nowy materiał.

Będziecie tęsknili?

Zobacz zdjęcia z koncertu Darii Zawiałow w Olsztynie!

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło
Sonda
Lubisz muzykę Darii Zawiałow?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki