Daria Zawiałow po rozstaniu z mężem całuje się z Piotrem Rubikiem. To jej nowy partner!

2022-07-24 20:24

Ale nie ten, który może pierwszy nasunąć Wam się na myśl... Daria Zawiałow (29 l.) po rozstaniu z mężem, Tomaszem Kaczmarkiem (39 l.), znalazła nową miłość! Nowym wybrankiem jej serca jest Piotr "Rubens" Rubik, który od lat działa na scenie muzycznej jako gitarzysta oraz autor tekstów piosenek. Ostatnio pojawił się jednak w nowej roli, debiutując z własną płytą. Kim jest nowy partner Darii Zawiałow?

Daria Zawiałow potwierdza rozstanie z mężem

i

Autor: AKPA Daria Zawiałow potwierdza rozstanie z mężem

Daria Zawiałow pokazała nowego partnera! To znany muzyk

Daria Zawiałow rozstała się z mężem, Tomaszem Kaczmarkiem już w ubiegłym roku. Piosenkarka od tamtej pory była widywana raczej sama. To się jednak zmieniło! Wokalistka pochwaliła się zdjęciem z nową miłością w mediach społecznościowych. Z kim całuje się na zdjęciu wrzuconym na Instagram?

Nowym partnerem Darii Zawiałow okazał się muzyk. Piotr "Rubens" Rubik dotychczas był znany na scenie muzycznej jako gitarzysta oraz autor tekstów piosenek, jednak w kwietniu 2022 roku wydał także swój pierwszy mini album, promowany singlem "Wszystko OK?". 

Daria Zawiałow po publikacji zdjęcia z nowym ukochanym otrzymała sporo gratulacji od fanów oraz równie znanych znajomych. Wśród nich znalazły się m.in. życzenia szczęścia od Ralpha Kamińskiego czy Igi Lis. Przy okazji wydało się, że para, zanim narodziło się między nimi uczucie, przyjaźniła się już od 9 lat! 

Michał Szpak jak zwykle szokuje! Zobaczcie jego najnowszą dziwaczną stylizację w naszej galerii zdjęć poniżej.

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło
Sonda
Lubisz muzykę Darii Zawiałow?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki