Niedawno się rozwiedli

Dębska i Bosak na jednej ściance! Tak ich usadzili

2022-11-10 7:30

Maria Dębska (31 l.) i Marcin Bosak (43 l.) pojawili się na pokazie mody. O ile obecność aktorki nie dziwi, to obecność aktora już tak. Było to pierwsze publiczne wydarzenie, na którym byli małżonkowie mieli okazję się spotkać. Na ściance pozowali po sobie, a pokaz oglądali z dala od siebie.

Maria Dębska i Marcin Bosak rozwiedli się po 1,5 roku małżeństwa. Choć ich relacja była owiana tajemnicą, aktorka ostatnio zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie, przyznając, że bardzo cierpiała, gdy dotarło do niej, że związek, w który tak bardzo wierzyła, nie przetrwał.

- Zaciskałam zęby w nocy, bardzo mocno i w wielu sytuacjach, żeby zdusić to, otrzeć łzy w kuchni i wrócić uśmiechniętą. (...) Boże, czemu mi nie wyszło? Przegrałam. Mimo że miałam 31 lat. I teraz absolutnie nie mogę nazwać tego zwycięstwem, ale nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo [...] inaczej bym dryfowała, nie stałabym na własnych nogach - mówiła niedawno w rozmowie z Magdą Mołek.

Teraz miała okazję spojrzeć byłemu partnerowi w oczy. Czy tak się stało?

Maria Dębska i Marcin Bosak na jednej ściance! Tak ich usadzili

Maria Dębska chętnie pozowała do zdjęć, stale się uśmiechając i próbując nie dać po sobie poznać, że być może obecność eksmęża nieco ją krępuje. Marcin Bosak z kolei, stojąc przed obiektywami fotoreporterów, spoglądał na telefon, po czym usiadł na wyznaczonym przez obsługę miejscu. Na zdjęciach z wydarzenia możemy dostrzec, jak przez chwilę gawędził z Sebastianem Karpiel-Bułecką (46 l.). Dębska z kolei podziwiała dzieła Mariusza Przybylskiego w towarzystwie Moniki Olejnik (66 l.) oraz jej partnera.

Na modowej imprezie brylowali również Monika Goździalska, która nie popisała się stylizacją, a uwagę przyciągała głównie dlatego, że odsłoniła dekolt oraz brzuch. Z aktualnymi trendami niewiele miała do czynienia również stylizacja Emilii Dankwy (17 l.), która chcąc chyba zerwać z wizerunkiem małej Zosi z "Rodzinki.pl", postawiła na czarną mini i rzucające się w oczy kozaki.

Sonda
Przyjaźń po rozwodzie. To możliwe?
Nasi Partnerzy polecają