Divine i Tomasz Martyńscy

i

Autor: AKPA

Tylko u nas!

Divine Martyńska z „Barw szczęścia” i muzyk Tomasz Martyński powitali na świecie trzecie dziecko. Znamy imię!

2023-07-12 12:32

Aktorka „Barw szczęścia” Divine Martyńska (30 l.) i muzyk Tomasz Martyński (40 l.) nie posiadają się ze szczęścia. Właśnie powitali na świecie swoją kolejną pociechę. Tym razem to dziewczynka.

Wymarzona córeczka Martyńskich przyszła na świat późnym wieczorem 11 lipca późnym wieczorem w jednym z warszawskich szpitali. Radosną nowiną podzielił się z nami uradowany tata Tomek Martyński. Mama Divine Martyńska, aktorka „Barw szczęścia” i dziecko czują się dobrze. Dziewczynka dostała oryginalne imiona Noemie Angela. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Noemie Angela jest już z nami. Urodziła się bardzo późnym wieczorem. Waży 3,5 kilograma, mierzy 53 cm. Dostała 10/10 punktów w skali Apgar – zdradził „Super Expressowi” Tomasz, który jeszcze dzień przed narodzinami najmłodszej pociechy brał udział w zawodach wędkarskich Grube Ryby w Strykowie.

Ile dzieci mają Martyńscy?

Para wychowuje już dwóch uroczych chłopców Eryka (5 l.) i Kenzo (2,5 r.). Starszy razem z mamą występuje w serialu TVP i wyrasta na małego gwiazdora. Młodszy także gra w reklamach.

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Oglądasz "Barwy szczęścia"?