Robert Janowski wyjawił, dlaczego Krzysztof Cugowski odszedł z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski, Gałązka Robert Janowski wyjawił, dlaczego Krzysztof Cugowski odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Dlaczego Krzysztof Cugowski odszedł z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Janowski podał prawdziwy powód

2022-05-31 7:30

W kolejnym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zobaczymy już Krzysztofa Cugowskiego (72 l.). O powodzie odejścia muzyka z show Polsatu opowiedział Robert Janowski (61 l.). Dlaczego Cugowski nie będzie już jurorem w "TTBZ"?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to muzyczne show Polsatu, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Za nami już 16 edycji programu, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny sezon. Już teraz wiadomo, że skład jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ulegnie znaczącej zmianie. 

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Małgorzaty Walewskiej. Bała się, że umrze podczas występu

W kolejnej, 17. edycji "TTBZ" zabraknie m.in. Krzysztofa Cugowskiego. Zamiast niego na fotelu jurora zasiądzie znany głównie z "Jakiej to melodii" Robert Janowski. Prezenter pojawił się zarówno w 15., jak i 16. sezonie show Polsatu, jednak udział w kolejnej odsłonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie jego debiutem na fotelu jurorskim. 

Krzysztof Cugowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dlaczego?

Wieść o odejściu Krzysztofa Cugowskiego z "TTBZ" zmartwiła fanów artysty. Mówiło się, że powodem jest natłok zobowiązań. Robert Janowski postanowił oficjalnie skomentować doniesienia pojawiające się w sieci.

Pan Krzysztof nie ma po prostu czasu w tym sezonie. Będę, mam nadzieję, godnie zastępował Krzysztofa i jego miejsce - mówił w rozmowie z Pomponikiem.

Wygląda na to, że medialne doniesienia są zgodne z prawdą, a Krzysztof Cugowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez nadmiar obowiązków. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję programu z jury w nowym składzie!

Dwóch Michałów Wiśniewskich w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE