Zmiany w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: instagram/@twojatwarzbrzmiznajomo

Zmiany w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zabraknie ulubieńców telewidzów?

2022-04-20 11:47

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się niesłabnącą popularnością. Już jesienią rozpocznie się 17. edycja show Polsatu. Nie obędzie się jednak bez zmian - w mediach pojawiają się pierwsze informacje, jakoby w kolejnej odsłonie "TTBZ" miało zabraknąć lubianych jurorów.

Muzyczne show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromną popularnością. Obecnie trwa 16. edycja hitu stacji, jednak już teraz mówi się o planach wyemitowania kolejnego sezonu. Co więcej, wygląda na to, że szykują się poważne zmiany. 

17. sezon "TTBZ" ma rozpocząć się już jesienią 2022 roku. Formuła programu pozostanie niezmienna, roszad możemy spodziewać się jednak w składzie jury. Dotychczas zasiadali w nim Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski i Małgorzata Walewska, a prowadzącymi programu byli Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Wszystko wskazuje na to, że tylko niektóre z gwiazd ponownie pojawią się w popularnym show. 

Według informacji podawanych przez portal WirtualneMedia poszukiwania kandydatów na uczestników 17. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który emitowany będzie na antenie Polsatu jesienią 2022 roku, już trwają. Na tę chwilę mówi się, że gospodarzami programu ponownie będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Zapowiada się jednak zmiany w jury "TTBZ"

Jak informuje portal WirtualneMedia, w 17. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na fotelach jurorskich ponownie zasiądą Małgorzata Walewska oraz Michał Wiśniewski. Póki co nie wiadomo jednak, czy w kolejnym sezonie "TTBZ" pojawi się ulubienica telewidzów, Katarzyna Skrzynecka, która oczarowała widzów swoimi występami w 1. edycji show. Gwiazda zasiada w jury od 2. sezonu. Póki co niepewna jest także przyszłość Krzysztofa Cugowskiego, który debiutował w 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wcześniej jurorski fotel zajmował Gromee, który zrezygnował z dalszego udziału w show.

Sonda
Kto jest Twoim ulubionym jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Dwóch Michałów Wiśniewskich w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE