Doda ostro o zatrzymaniu Beaty Kozidrak. Wskazała współwinnych!

2021-09-04 8:57
Doda, Beata Kozidrak
Autor: akpa/Gadomski Doda ostro o zatrzymaniu Beaty Kozidrak. Wskazała współwinnych

Doda zabrała głos w sprawie zatrzymania Beaty Kozidrak, która prowadziła swoje BMW pod wpływem alkoholu. Piosenkarka nie zostawiła suchej nitki na osobach z otoczenia wokalistki Bajm. Artystka starała się nie oceniać, jednak wskazała osoby, które mogły zapobiec całej sytuacji.

Doda w rozmowie z dziennikarzem Plotka przyznała, co myśli o zachowaniu Beaty Kozidrak, której grożą nawet dwa lata więzienia za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Przyznała, że trudno jej oceniać sytuację, w której znalazła się liderka Bajm.

Stwierdziła, że nie powinna komentować takich spraw, bo sama często toczy walkę o swoje dobre imię w sądzie. Doda toczyła sądowe batalie m.in. z Agnieszką Woźniak-Starak, czy Emilem Haidarem.

Beata Kozidrak zatrzymana przez policję po pijaku. Tak wcześniej kupowała alkohol

- Kim ja jestem, po tylu zarzutach, żeby kogoś umoralniać i żeby wypowiadać się na kogoś temat? To by było trochę nietaktowne z mojej strony. Często odwiedzam policję i prokuraturę, albo tak samo często, jak scenę - stwierdziła Doda, która odniosła się również do przeprosin Kozidrak.

Sonda
Czy Beata Kozidrak powinna pójść do więzienia?

- Bardzo ładnie napisała przeprosiny. Jej menedżerowie, asystenci, ekipa, są tak samo odpowiedzialni. Zarabiają na niej pieniądze, więc zamiast ją wypychać na scenę, powinni pozwolić odpocząć, nawet za cenę niezarabiania na niej - powiedziała Doda.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE