Doda rozpłakała się na scenie. Kozidrak spełniła jej marzenie z dzieciństwa

2022-05-21 22:45
Doda rozpłakała się na scenie. Kozidrak spełniła jej marzenie z dzieciństwa
Autor: AKPA/Podlewski

Doda (38 l.) świętowała jubileusz 20-lecie na Polsat SuperHit Festiwalu. Poza energetycznymi utworami nie zabrakło miejsca na ballady, a także... łzy na scenie! Doda nie mogła powstrzymać wzruszenia.

21 maja podczas Polsat SuperHit Festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie nie zabrakło niespodzianek oraz wzruszeń. Kapitalne występy Kayah, Viki Gabor, Beaty Kozidrak i Bajmu rozgrzały publiczność, wszyscy jednak czekali na jubileusz 20-lecia Dody

Dorota Rabczewska przygotowała z tej okazji wyjątkowy recital. Artystka zaprezentowała się w kilku kreacjach, a występy przeplatane były anegdotami z jej życia. Publiczność była zachwycona, a Doda pokazała się w znakomitej formie! 

Nie zabrakło także wzruszeń. Duet z Justyną Steczkowską pokazał, że panie nie żywią do siebie urazy, zaś występ z Beatą Kozidrak był wielkim przeżyciem dla samej Dody. Wokalistki wykonały balladę "Dwie bajki". Panie świetnie poradziły sobie na scenie, a Doda wyznała, że wspólny występ z legendarną artystką Bajmu był jej marzeniem z dzieciństwa. Wzruszona Rabczewska nie kryła wzruszenia - z jej oczu popłynęły łzy! 

Jak wam się podobał występ Beaty Kozidrak i Dody?

Doda na dachu limuzyny wjeżdża na imprezę. Świętuje rozwód!
Sonda
Chciałbyś/chciałabyś, żeby Twoja babcia była jak Beata Kozidrak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE