Doda sfotografowana z dzieckiem na rękach. Padły słowa o zamrożeniu jajeczek

i

Autor: AKPA Doda sfotografowana z dzieckiem na rękach. Padły słowa o zamrożeniu jajeczek

foto

Doda sfotografowana z dzieckiem na rękach. Padły słowa o zamrożeniu jajeczek

2022-11-28 12:40

Doda (38 l.) od niedawna jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Zakochani spędzają ze sobą romantyczne wakacje w Wietnamie. Piosenkarka zapewniała, że nie chce zostać matką. Tymczasem do sieci trafiło jej zdjęcie z dzieckiem na rękach. Czyżby zmieniła zdanie i planowała założyć rodzinę? Padły nawet słowa o zamrożeniu jajeczek.

Doda ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, jednak wciąż nie traci nadziei na to, że znajdzie partnera, z którym spędzi całe życie. Jej poszukiwania miłości śledziliśmy niedawno na antenie Polsatu. Jednak piosenkarce udało się zakochać dopiero po programie "Doda. 12 kroków do miłości". Jej nowym ukochanym nie jest żaden z mężczyzn, których wybrali dla niej eksperci. 

Obecnie Doda związana jest z Dariuszem Pachutem i nie da się ukryć, że ta relacja budzi nie tylko spore zainteresowanie fanów piosenkarki, ale też dużo kontrowersji. Partner Dody w przeszłości związany był m. in. z Dorotą Gardias. Ich relacja rozwija się w dość poważnym tempie, a zakochana para wybrała się nawet razem na wspólne wakacje do Wietnamu.

38-latka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że nie planuje zostać matką. Tymczasem do sieci trafiło zdjęcie, na którym Doda trzyma na rękach dziecko. 

- No i co ja poradzę, że dzieci mnie lubią? 'pasuje ci, byłabyś cudowną mamą' za 3,2,1 - czytamy w podpisie.

Wygląda na to, że Doda przewidziała reakcję swoich fanów, bo pod zdjęciem wręcz zaroiło się od komentarzy, w których namawiają ją do macierzyństwa. Jedna z obserwatorek ośmieliła się na wyjątkową bezpośredniość i wprost napisała Dorocie, by zamroziła swoje jajeczka. Doda nie zdecydowała się jednak odpowiedzieć na ten komentarz.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany