DODA

i

Autor: AKPA

Wyznanie gwiazdy

Doda szczerze o macierzyństwie! "Nie wszystkie kobiety powinny mieć dzieci"

2022-12-18 20:00

Doda powiedziała kilka szczerych słów o macierzyństwie! Piosenkarka podzieliła się swoimi refleksjami po wizycie w domu dziecka. Dorota Rabczewska przed Świętami odwiedziła dzieciaki z placówek w Zwierzyńcu i Maniach. Pokazała relację na swoim Instagramie. Odwiedziny w domach dziecka skłoniły Dodę do przemyśleń. Co dokładnie powiedziała? Zgadzasz się z nią?

Szczere słowa Dody o macierzyństwie. Po powrocie z domu dziecka gwiazda ma swoje przemyślenia

Doda znana jest z burzliwego życia miłosnego. Gwiazda spotykała się z kilkoma sławnymi i mniej sławnymi mężczyznami, jednak miłości te często kończyły się bolesnym rozstaniem. Dorota Rabczewska nie założyła też rodziny i nie ma dzieci. To jednak nie znaczy, że nie jest wrażliwa na los najmłodszych pokrzywdzonych przez los. Doda niedawno odpowiedziała na prośbę Michała Wiśniewskiego, który prowadzi fundację "Wiśnia dzieciom", pomagającą dzieciom z domów dziecka. Dorota Rabczewska przed Świętami odwiedziła dzieciaki z placówek w Zwierzyńcu i Maniach. Pokazała relację na swoim Instagramie. "Dziś miałam przyjemność być śnieżynką Mikołaja @m_wisniewski1972 w jego świątecznej akcji #wisniadzieciom ❤️? pozdrawiam dom dziecka w Maniach i Zwierzyńcu❤️?" - napisała Doda na Instagramie. Odwiedziny w domach dziecka skłoniły Dodę do przemyśleń. Co dokładnie powiedziała na Instagramie?

Doda pomaga dzieciom z domów dziecka i współczuje im. "Nie wszystkie kobiety mogą i powinny mieć dzieci"

Doda najpierw pochwaliła Michała Wiśniewskiego za akcję pomocy dzieciom z domów dziecka. Jak podkreśliła, do niedawna nie miała pojęcia o takiej stronie działalności lidera Ich Troje. Potem powiedziała: "Nie wszystkie kobiety mogą i powinny mieć dzieci. Wszystkim dzieciom, które spotkałam powiem tu: start faktycznie nie leży w waszych rękach, ale finał zależy od tego, jak pokierujecie swoim życiem, a wierzę, że pokierujecie nim dobrze. Także życzę wam naprawdę z całego serca szczęścia". Zgadzasz się z Dodą?

Sonda
Czy Twoim zdaniem Doda jest seksowna?

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Doda tuż przed Bożym Narodzeniem wyznaje: Nie lubię świąt!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany