Doda wygadała się na temat pierścionka. Na kilka dni przed urodzinami wysłała czytelny sygnał do Darka

2024-02-12 19:00

Fani z niecierpliwością czekają na matrymonialne wieści od Dody. Gwiazda wreszcie wydaje się być szczęśliwa, więc ukoronowanie związku z Dariuszem Pachutem na ślubnym kobiercu, wydaje się naturalną koleją rzeczy. Ostatnio nawet sama wokalistka poruszyła temat pierścionka zaręczynowego. To byłby wymarzony prezent na zbliżające się urodziny piosenkarki?

Doda wygadała się na temat pierścionka. Wysłała czytelny sygnał do Darka

Doda nie miała dotąd szczęścia w związkach. Jej kolejni partnerzy rozczarowywali artystkę, a jej prywatne życie było pełne zawirowań. Piosenkarka była wiązana między innymi z Radosławem Majdanem, Nergalem, Emilem Haidarem i Emilem Stępniem. Obecnie jest w udanej relacji z Dariuszem Pachutem. Choć nie obyło się między nimi bez perturbacji, a nawet chwilowego rozstania, to teraz już wszystko wydaje się w najlepszym porządku. Do tego stopnia, że Dorota podczas swojej cotygodniowej audycji Dodafon, coraz częściej uchyla rąbka tajemnicy z prywatnego życia. Raczej nie wprost, bo obiecali sobie, ze prywatność będą trzymać z daleka od medialnego zgiełku. Ale podobno w każdym żarcie jest odrobina prawdy.

Doda wprost małżeństwie i nie wprost o pierścionku. Zaręczyny w urodziny?

W ostatniej niedzielnej audycji w rozmowie ze słuchaczami Doda wyznała, że "chciałaby wreszcie zaznać udanego małżeństwa". Zażartowała także na temat biżuterii. - Jeśli tego słucha mój chłopak: nic tak życia nie upiększa niż karatów dawka większa - powiedziała ze śmiechem wokalistka. Za kilka dni gwiazda będzie obchodzić urodziny, czyżby to był czytelny sygnał dla podróżnika, że czas już na pierścionek zaręczynowy? Jeden z tabloidów twierdzi wprost, że byłby to jej wymarzony prezent. Warto więc bacznie śledzić najnowsze zdjęcia gwiazdy, bo może podczas urodzinowej imprezy wydarzy się coś niezwykłego - na przykład zaręczyny.

Galeria: Doda na ramówce stacji Polsat

Ramówka Polsatu Doda Wywiad Eska

QUIZ. Kto z kim, czyli połącz w pary polskie gwiazdy

Pytanie 1 z 14
Na początek coś łatwego - jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu. Katarzyna Cichopek jest w związku:
Listen on Spreaker.