Doda znalazła miłość na całe życie?! Jasnowidz Glanc zobaczył jej przyszłość. Ona ma w sobie siłę...

i

Autor: INSTAGRAM

To będzie udany związek

Doda znalazła miłość na całe życie?! Jasnowidz Glanc zobaczył jej przyszłość. "Ona ma w sobie siłę..."

2023-03-27 22:40

Doda (39 l.) i Dariusz Pachut (37 l.) od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwy związek. Oprócz przyciągającego charakteru, oboje wyglądają fenomenalnie, co sprawia, że fani od urazu mianowali ich "parą idealną". Czy jest to jednak miłość na całe życie? Jasnowidz Wojciech Glanc zobaczył przyszłość Dody i nie ma wątpliwości. "Ona ma w sobie siłę...", mówi w rozmowie z "Super Expressem" i zdradza, co dostrzegł w swojej wizji.

Doda i Dariusz Pachut już od jakiegoś czasu są razem. Świetnie razem wyglądają, a jeśli wierzyć doniesieniom kuluarowym - równie dobrze się dogadują. W mediach społecznościowych, na zdjęciach i nagraniach wideo, widać zresztą, że nadają na tych samych falach. Fani cieszą się, że Doda wreszcie znalazła szczęście, po kilku nieudanych próbach z poprzednimi partnerami. Ale czy związek Doroty Rabczewskiej i Dariusza Pachuta przetrwa na wieki? Jasnowidz Wojciech Glanc w rozmowie z "Super Expressem" zdradza, że zobaczył ostatnio przyszłość Dody. A w niej związek z Pachutem! Wizja była jasna jak słońce. "Ona ma w sobie siłę...", mówi jasnowidz Glanc, określając Dodę, i zdradza, co zobaczył w przyszłości artystki.

Doda znalazła miłość na całe życie?! Jasnowidz Glanc zobaczył jej przyszłość

Jasnowidz Wojciech Glanc mówi wprost, że jest bardzo duża szansa na to, że związek Dody i Pachuta to związek na całe życie. Przestrzega jednak, że mogą pojawić się pewne problemy, przeszkody, jak w każdej relacji.

- Tam są naprawdę silne uczucia - mówi jasnowidz Wojciech Glanc w rozmowie z "Super Expressem". - Czasem może być pod górkę, ale czuję, że Doda ma w sobie taką siłę decyzyjną, że jest w stanie kształtować swoje życie, wpływać na wiele rzeczy, które ją otaczają, w związku z czym ona przeprowadzi ten związek przez te przeciwności. Są duże szanse na to, że to będzie miłość na całe życie, a Doda na pewno wykaże się tą energią, taką walecznością. Te problemy, przeszkody, jakie mogą się pojawić, są do przeskoczenia. I oni je przeskoczą - mówi wprost jasnowidz Glanc.

Trzymamy kciuki, by wizja się sprawdziła!

Jasnowidz Wojciech Glanc. Kim jest?

Jasnowidz Wojciech Glanc jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Znany szerszej publiczności dzięki udziałowi w drugiej edycji programu "Big Brother", gdzie wystąpił jako brzuchomówca z lalką o imieniu Eustachy. Widzowie kojarzą go także z występu w programie "Mam Talent". Wojciech Glanc jest hipnotyzerem, showmanem, aktywistą, wydaje także książki. A to tylko kilka spośród wielu aktywności, jakich się podejmuje. Aktualnie najbardziej jest znany właśnie z działań związanych z jasnowidzeniem. Prowadzi warsztaty jasnowidzenia i publikuje swoje wizje oraz porady w mediach społecznościowych.

Zobacz również galerię zdjęć: Doda urodziny obchodzi w Austrii

Sonda
Czy wierzysz w przepowiednie jasnowidza Wojciecha Glanca?
Skandal na Gali Empiku! Doda niedopuszczona do głosu! "Czuje się jak niechciany gość"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają