Dominika Gwit urodziła? Tym zdjęciem rozwiała wszystkie wątpliwości!

i

Autor: instagram/@dominikagwit Dominika Gwit urodziła? Tym zdjęciem rozwiała wszystkie wątpliwości!

Zobaczcie to zdjęcie!

Dominika Gwit urodziła? Tym zdjęciem rozwiała wszystkie wątpliwości! Internauci: "Słodki jest"

2023-01-09 7:30

Dominika Gwit (35 l.) jest w zaawansowanej ciąży, a od porodu dzielą ją zaledwie dni. Fani aktorki bacznie śledzą jej instagramowy profil, by dowiedzieć się, kiedy na świat przyjdzie synek gwiazdy. Ostatnio jęli dopytywać, czy Gwit urodziła. Aktorka rozwiała wątpliwości, pokazując aktualne zdjęcie.

W sierpniu 2022 roku Dominika Gwit poinformowała fanów, że po długich staraniach udało jej się zajść w ciążę. Z czasem wyjawiała kolejne szczegóły: podała między innymi płeć dziecka, pokazała także pierwsze zdjęcie malucha wykonane dzięki technologii 5D. W listopadzie rozpoczęła planowaną przerwę w karierze, podczas której skupiła się na przygotowaniach do najważniejszej roli w życiu. 

Dominika Gwit urodziła? Fani pytają o rozwiązanie ciąży, aktorka odpowiedziała zdjęciem

Dominika Gwit relacjonowała ciążę na Instagramie. W wywiadach opowiadała m.in. o chrzcie synka, jednak twardo oznajmiła, że nie pokaże jego twarzy światu, co więcej - nie wyjawi imienia maluszka. W styczniu br. na Instastory mówiła o "ostatnich dniach". Biorąc pod uwagę fakt, że termin porodu Dominiki Gwit wyznaczony jest na początek roku, nic dziwnego, że fani jęli dopytywać, czy jest już po szczęśliwym rozwiązaniu. W odpowiedzi aktorka pokazała zdjęcie - wciąż z ciążowym brzuszkiem. 

"Jeszcze czekamy?? Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas ?" - napisała Dominika Gwit na Instagramie. Aktorka umieściła pod zdjęciem kilka hashtagów, m.in. "9miesiąc" oraz "możejużzakilkadni"

Koniecznie przeczytaj: Choroba niszczy organizm Dominiki Gwit! Co z porodem? Mówi o komplikacjach

Trzeba przyznać, że w 9. miesiącu ciąży aktorka wygląda znakomicie! Zauważyli to również fani, którzy zasypali ją komplementami. Uwagę internautów zwrócił także m.in. pokaźnych rozmiarów pluszowy pingwin. "Słodki jest" - zauważyła jedna z komentujących. "Szybko leci ten czas" - dodała kolejna internautka. 

Jak widać na fotografii, pokój dla malucha jest już gotowy - znajdują się tam m.in. pluszaki oraz przewijak. Dominika Gwit i jej mąż, Wojciech Dunaszewski, z pewnością już nie mogą się doczekać porodu.

Sonda
Czy śledzicie w mediach społecznościowych Dominikę Gwit?

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają