Dominika Tajner-Wiśniewska

i

Autor: AKPA

Dominika Tajner zmieniła swój status na Facebooku. Znalazła miłość?

2020-01-04 15:59

Była żona Michała Wiśniewskiego zakochana! W Nowy Rok wkroczyła z nową miłością. Ujawniła to na swoim facebookowym profilu zmieniając status na " w związku". To oznacza koniec złej passy, która nie opuszczała jej w ubiegłym roku. Wszyscy mają nadzieję, że tym razem będzie to miłość zakończona happy endem.

O wybranku Dominiki, póki co, wiemy niewiele. Od kilku miesięcy w mediach nie pojawiały się nawet plotki o jej nowym partnerze. Teraz okazuje się, że sprawa jest dość poważna. Sama Dominika w rozmowie z Pudelkiem wyznała - "Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie". 2019 nie był dla Tajner najłatwiejszy, w pierwszej połowie roku rozstała się z Michałem Wiśniewskim. Nowy Rok zapowiada się dużo lepiej - Tajner już nie jest wolna i jest szczęśliwa.

Kim jest Dominika Tajner - Wiśniewska?
Dała się poznać przede wszystkim jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego, choć mówiło się o niej również w kontekście jej znanego ojca, Apoloniusza Tajnera, trenera Adama Małysza. Niestety, jej małżeństwo z piosenkarzem po siedmiu latach rozpadło się z hukiem w ubiegłym roku. O Dominice Tajner-Wiśniewskiej było też głośno w związku z jej udziałem w popularnych programach telewizyjnych: pierwszej edycji "Agent -Gwiazdy" czy dziewiątej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jednak cały 2019 rok nie była dla niej najszczęśliwszy. Tajner rozstała się z mężem, umarła jej babcia, jej syn przeszedł poważne wirusowe zapalenie mózgu, a pod koniec roku została oskarżona o wyłudzenie milionowego kredytu. Teraz wygląda na to, że idzie ku lepszemu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE