Rozpaczliwe wyznanie walczącej z rakiem Doroty Gardias. Niestety, operacja jest ryzykowna

2021-09-21 20:54
Dorota Gardias ma nowotwór. Operacja jest ryzykowna
Autor: AKPA Dorota Gardias ma nowotwór. Operacja jest ryzykowna

Dorota Gardias w połowie ubiegłego miesiąca poinformowała, że w jej piersi wykryto nowotwór. Prezenterka TVN twierdzi, że postanowiła nie ukrywać swojej choroby, by nakłonić inne kobiety do badania się. Teraz Dorota Gardias wyjawia, że czeka ją operacja. Gwiazda TVN zdaje sobie sprawę, że taki zabieg niesie ze sobą pewne ryzyko. Zobaczcie rozpaczliwe wyznanie gwiazdy.

Dorota Gardias kilka tygodni temu podzieliła się wiadomością, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Niestety z tą przypadłością mierzy się coraz więcej kobieta, a w przypadku tego typu nowotworu bardzo ważne są rutynowe badania. Dorota Gardias przyznaje, że regularnie robiła sobie USG piersi.

NIE PRZEGAP: Gabriela Muskała jest PRZERAŻONA spotkaniem z Richardson?! Nalega, by Zamachowski zrobił jedną rzecz!

Dopiero niedawno ból zaczął jej coraz bardziej doskwierać, więc udała się na dodatkowe badania. Wtedy dowiedziała się, że niewinny guz w jej piersi jest nowotworem.

- Wychodzi więc na to, że przez dwa lata żyłam z tykającą bombą w piersi, nie mając świadomości, że to bomba - mówi Dorota Gardias w rozmowie z "Twoim imperium".

NIE PRZEGAP: Kochanek Marka Barbasiewicza zaraził się wirusem HIV! Dopiero teraz wychodzi na jaw prawda o tym romansie!

Pod koniec września prezenterka TVN przejdzie operację usunięcia zmiany nowotworowej z jej piersi. Dorota Gardias ośmieliła się na poruszające wyznanie. Przyznała, że zdaje sobie sprawę z tego, że niesie ona za sobą ryzyko. Stara się jednak na razie tym nie myśleć. Wie, że naprawdę zacznie się stresować tuż przed samym zabiegiem. 

- Zgodziłabym się na wszystko, żeby tylko być zdrowa, ponieważ mam dla kogo żyć - powiedziała Dorota Gardias.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Cichopek z mężem przekazali radosną nowinę! Zewsząd spływają gratulacje!

Sonda
Czy w Twojej rodzinie ktoś zmagał się z nowotworem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE