Gabriela Muskała jest PRZERAŻONA spotkaniem z Richardson?! Nalega, by Zamachowski zrobił jedną rzecz!

2021-09-23 13:37
Gabriela Muskała jest przerażona spotkaniem z Moniką Richardson?!
Autor: AKPA Gabriela Muskała jest przerażona spotkaniem z Moniką Richardson?!

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała przestali ukrywać swój związek. Paparazzi nie odstępują pary na krok i są świadkami ich randek, a nawet wspólnych nocy. Problem jednak w tym, że Zbigniew Zamachowski mieszka obecnie zaledwie 400 metrów od Moniki Richardson. Media donoszą, że Gabriela Muskała jest szczerze przerażona spotkaniem z (jeszcze) żoną swojego nowego partnera! Poznajcie szczegóły!

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Ostatnio paparazzi uwiecznili ich na wspólnych zdjęciach, gdy ratowali ślimaka. Na Pudelku pojawił się żartobliwy artykuł z zapytaniem, czy to już czas na wspólne zwierzątko? Ich związek zdaje się rozkwitać, jednak znajomi pary nie dają im większych szans na przetrwanie. Zbigniew Zamachowski ma problemy z załatwianiem spraw życia codziennego. Do tej pory wszystko załatwiała za niego Monika Richardson. Gabriela Muskała podobno nie zamierza go wyręczać.

NIE PRZEGAP: 75-letni Piotr Fronczewski BIERZE ŚLUB?! Powalające doniesienia! [TYLKO U NAS]

- W środowisku mówi się, że niedługo i ten związek Zbyszka się skończy. Oboje są artystami, nie mają łatwych charakterów i potrzebują kogoś, kto ogarnie przyziemną rzeczywistość - mówi znajomy aktorów w rozmowie z "Na żywo".

Gabriela Muskała jest przerażona spotkaniem z Moniką Richardson?! Chce, by Zbigniew Zamachowski się wyprowadził!

Tymczasem według doniesień "Na żywo" zakochani myślą już o wspólnym zamieszkaniu. Do tej pory spotykali się w garsonierze aktora, która jest oddalona od mieszkania Moniki Richardson o kilkaset metrów. Tygodnik twierdzi, że Gabriela Muskała obawia się spotkania z już prawie byłą żoną Zbyszka.

- Gabriela może mieć opory, by przenieść się do żoliborskiego mieszkania partnera, bo w pobliżu wciąż mieszka Richardson. Spotkanie pań w sklepie czy na spacerze nie byłoby przyjemne. Z naszych informacji wynika, że Muskała przekonuje Zamachowskiego, by wyprowadził się z Żoliborza do niej. Tam zakochani mogliby bezpiecznie uwić swoje szczęśliwe gniazdko z dala od Moniki... - czytamy w gazecie.

Jesteście zaskoczeni? Zobaczcie niżej zdjęcia paparazzi ze wspólnej nocy Zamachowskiego i Muskały. Ukochana opuściła jego mieszkanie dopiero następnego dnia.

NIE PRZEGAP: Amerykanie WYŚMIEWAJĄ SIĘ z Rozenek-Majdan! Zobaczyli jej rękę i majtki, nie mają litości!

Sonda
Czy poszłabyś/poszedłbyś na randkę ze Zbigniewem Zamachowskim?

NIE PRZEGAP: Katarzyna Cichopek z mężem przekazali radosną nowinę! Zewsząd spływają gratulacje!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE