Szelągowska wytatuowała sobie coś nietypowego: To pierwszy tatuaż z którym się identyfikuję

i

Autor: AKPA

Dorota Szelągowska okradziona. Nie uwierzysz, co zrobili złodzieje

2022-07-03 17:27

W dzisiejszych czasach kradzież może dotyczyć rzeczy materialnych, ale także włamania się na konto w mediach społecznościowych, zablokowania dostępu, a nawet wycieku danych osobowych. Ofiarą takiego ataku hackerskiego została teraz Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz poinformowała, że ktoś włamał się na jej konto na Instagramie i zablokował dostęp. Kobieta zwróciła się o pomoc do internautów.

Ofiarą ataku hakerów może paść każdy, dlatego tak dużo mówi się, by nie wchodzić w podejrzane linki i uważać, na to, co udostępniamy w mediach społecznościowych. Dorota Szelągowska poinformowała za pośrednictwem Facebook'a, że również ona padła ofiarom cyberataku. Ktoś włamał się na jej konto na Instagramie i zablokował do niego dostęp. Niestety, jak podaje kobieta, mimo podjętych prób nadal nie odzyskała swojego profilu. - Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na instagramie - ukradli, zabrali. Instagram - help! Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść. Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie co zrobić? Szczęśliwie to konto na Facebooku nie było z nim połączone. Help!!!!  - napisała Szelągowska. Internauci poradzili kobiecie, by uważała i pod żadnym pozorem nie wysyła skanów dowodu osobistego i by nadal kontaktować się z Instagramem. Spotkała się Was taka sytuacja?

Zobacz także: Aneta Kręglicka kpi z poprawiania sobie urody. Fani wytykają jej hipokryzję

Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE