Ola Szwed

i

Autor: Instagram @dziendobrytvn

Nie uwierzycie, o co poszło

Wellman ustawia do pionu Szwed! Do akcji wkroczył Prokop

2023-02-04 12:30

Dorota Wellman (62 l.) poczuła się jak staruszka przez komentarz Oli Szwed (33 l.)? Do nietypowej wymiany zdań doszło w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" podczas rozmowy o przepisach z dodatkiem specjalnych ziółek. Sytuację ratował Marcin Prokop (46 l.)

Sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadził ulubiony duet prowadzących - Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dziennikarska para, która od lat wita widzów TVN-u o poranku, była już świadkiem wielu zaskakujących i niezgodnych ze scenariuszem programu sytuacji. Sytuacja nieco wymknęła się spod kontroli również 4 lutego, kiedy w studiu śniadaniówki pojawiła się Ola Szwed.

Dorota Wellman ustawia do pionu Aleksandrę Szwed! Do akcji wkroczył Marcin Prokop

Ola Szwed gościła w "Dzień dobry TVN", by podzielić się z widzami swoimi trikami na potrawy ze specjalnymi ziółkami. Opowiadając o nich, a właściwie kończąc rozmowę, pokusiła się o delikatną uszczypliwość pod adresem prowadzącej.

- Ziółka ci zaparzę! - zaproponowała aktorka chwilę po tym, kiedy Wellman wdała się w dyskusję z programowym kolegą.

- Ale co wy ze mnie robicie jakąś staruszkę? – odparła wyraźnie zniesmaczona.

Do akcji musiał więc wkroczyć Marcin Prokop, który zakończył rozmowę.

- Dziewczyny, nie kłóćcie się. Chcesz przerwę? Będzie przerwa – powiedział, zwracając się do Doroty.

To jednak nie wszystko. Kiedy Ola Szwed przyrządzała swoje specjalne napary w kąciku kuchennym śniadaniówki, o mały włos się nie poparzyła! 

- Tu mamy włożony czosnek i rozmaryn i podgrzaną oliwę. Niegotującą się. To, co tu paruje, to jest woda ze spryskiwacza, która tu nam wleciała, ale ona zaraz odparuje - mówiła, po czym chciała przelać gorącą oliwę do butelki, która nagle pękła.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Trzeba jednak przyznać, że sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN" dostarczyło widzom sporo emocji.

Sonda
Lubisz oglądać "DDTVN" z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem?