Marcin Prokop zaliczył niezłą wpadkę w Dzień dobry TVN! Będą zwolnieni

i

Autor: AKPA/Baranowski Marcin Prokop zaliczył niezłą wpadkę w "Dzień dobry TVN"! "Będą zwolnieni"

Niezła wtopa!

Marcin Prokop zaliczył niezłą wpadkę w "Dzień dobry TVN"! "Będą zwolnieni"

2023-01-10 17:40

W poniedziałkowym wydaniu "Dzień dobry TVN", które prowadzili Marcin Prokop (46 l.) i Dorota Wellman (62 l.), doszło do niezłej wpadki! Najpierw prezenter pomylił się, a następnie wskazał innych winnych. - Będą zwolnieni - oświadczył Prokop. Poznajcie szczegóły!

"Dzień dobry TVN" to popularny program śniadaniowy, który emitowany jest na żywo na antenie TVN. Jak w innych podobnych formatach, tak i tu zdarzają się wpadki. Zaliczają je zarówno nowi prowadzący (Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński), jak i ci z większym doświadczeniem. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z ulubionych duetów widzów "DDTVN". Fani programu doceniają ich dystans do siebie, poczucie humoru i profesjonalizm. Jednak nawet im zdarzają się wtopy. Podobnie było w poniedziałkowym wydaniu "Dzień dobry TVN", gdzie wpadkę zaliczył Marcin Prokop. 

Wpadka Marcina Prokopa w "DDTVN"

W poniedziałek, 9 stycznia, w "Dzień dobry TVN" pojawiły się trenerki fitness, które miały przybliżyć widzom temat ćwiczeń na pośladki. Marcin Prokop był wyraźnie zainteresowany tym segmentem programu. Nie udało się jednak uniknąć wpadki! 

Jest z nami pani Anna Rudnicka, trenerka - przedstawił jedną z gościń "DDTVN". Główna zainteresowana poprawiła Prokopa. - Budnicka - podkreśliła. Ten pospiesznie wytłumaczył się z błędu. Wskazał także winnych!

To źle mi napisali. Pani zobaczy, że to nie mój błąd - powiedział prowadzący "Dzień dobry TVN", pokazując trenerce scenariusz. - Będą zwolnieni - zażartował Marcin Prokop

Ta niewielka wpadka, choć nie uszła uwadze czujnych widzów, nie zaburzyła przebiegu programu. 

Rozbawiła Was uwaga Prokopa?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany