Wellman

i

Autor: AKPA/Gałązka Wellman

A to zaskoczenie!

Dorota Wellman w nowym programie. Nie zabraknie w nim znanych nazwisk

2022-12-07 15:11

Dorota Wellman (61 l.) od lat jest prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Wspólnie z Marcinem Prokopem tworzą zgrany duet, a widzowie ich uwielbiają. Teraz prezenterka będzie miała okazję pojawiać się częściej na małym ekranie.

Bez wątpienia Dorota Wellman jest jedną z największych gwiazd TVN. Od lat wspólnie z Marcinem Prokopem budzą widzów w "Dzień Dobry TVN. Teraz fani prezenterki będą mieli okazję do częstszych spotkań ze swoja ulubienicą. Okazuje się, że stacja rusza z nowym programem "Rozmowy Dzień Dobry TVN", który ma wystartować 10 grudnia, tuż po śniadaniówce. Będzie to cykl wywiadów z wielkimi postaciami świata kultury, sztuki, nauki, polityki. 

Dorota Wellman przepyta prezydenta

W pierwszym odcinku nowego programu Dorota Wellman przeprowadzi rozmowę z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Z pewnością nie zabraknie ciekawych pytań, bo Wellman jest od tego specjalistką. 

- Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia. W “Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas - powiedziała Dorota Wellman w rozmowie z TVN.

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają