Wiemy, co Dygant założy na ślub! Ta kreacja was zaskoczy

i

Autor: akpa Wiemy, co Dygant założy na ślub! Ta kreacja was zaskoczy

Co za zmiana!

Dygant blondynką? W krótkich włosach wygląda szałowo!

2023-01-26 14:10

Agnieszka Dygant (50 l.) opublikowała na InstaStories szereg relacji z przymiarek do nowego projektu. Do jednej ze stylizacji przyodziała blond perukę. Do twarzy jej w krótkich włosach?

Agnieszka Dygant to gwiazda, która nigdy nie starała się wdawać w medialne sprzeczki z koleżankami czy kolegami z branży. Nie lubi też opowiadać o związkach, ani macierzyńskich doświadczeniach, choć zdarzają się wyjątki. Karierę rozwija jedynie przez pryzmat zawodowych aktywności, dlatego nie dziwi, że przygotowaniami do kolejnego projektu pochwaliła się na instagramowej relacji. Przymierzając różne kreacje, wskoczyła w żółty kombinezon. I choć wyglądała naprawdę dobrze, nie on zwrócił całą uwagę. Zdecydowanie bardziej w oczy rzuca się "nowa fryzura" aktorki.

Agnieszka Dygant blondynką? W krótkich włosach wygląda szałowo!

Agnieszka Dygant to bardzo doceniana aktorka serialowa, a ostatnimi czasy głównie filmowa. Praktycznie każda produkcja z jej udziałem odnotowuje zadowalające wyniki oglądalności, dlatego gwiazda nie narzeka na brak kolejnych ofert. Poza tym lubi wcielać się w nowe postacie, chcąc za każdym razem zaskakwiać widza.

- Życie aktorki jest pełne wyzwań. Można zagrać różne role. Można też zagrać rolę z Kill Billa. Jestem tego bliska. Co myślicie o tym? Ja uważam, że sztos - dopytywała na nagraniu.

Właśnie mówiąc o roli z Kill Billa, pokazała się w nowym wydaniu - blond peruce. Dygnat, która od lat pozostaje wierna dłuższym włosom w brązowym odcieniu, tym razem zaskoczyła.

Jak myślicie, tak odważna zmiana byłaby dobrym rozwiązaniem? Niewiele gwiazd byłoby w stanie zdecydować się na tak radykalny krok.

Agnieszka Dygant

i

Autor: Instagram @agnieszka_dygant_official
Sonda
Czy uważasz, że Agnieszka Dygant to dobra aktorka?
Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Nasi Partnerzy polecają