Agnieszka Dygant podzieliła się radosną nowiną! Czeka ją szalony czas

2022-12-29 17:41

Agnieszka Dygant (49 l.) podekscytowana poinformowała ostatnio, że właśnie zmierza na budowę swojego domu. Przy okazji pochwaliła się postępami prac, a nawet pokazała pierwsze zdjęcia!

Dygant

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Dygant

Agnieszkę Dygant widzowie pokochali za rolę w serialu "Niania". Później aktorka pojawiała się w takich filmach jak "Kobiety magii", czy "Listy do M.". Teraz przyszła pora na kolejny ważny projekt. Okazuje się, że gwiazda zdecydowała się wybudować dom! Na Instagram wrzuciła filmik, na którym opowiada o postępach prac. Nie ukrywa, że stawianie domu to niełatwy proces.

Agnieszka Dygant buduje dom

Agnieszka Dygant przyznaje, że ma już sporą wiedzą na temat budowlanki:

- Dzisiaj wycieczka na budowę mojego domu, bo pan Konrad-cieśla zrobił więźbę, a teraz termoizolację, więc jestem bardzo przejęta. Ja w tej chwili mogę powiedzieć, że już coś kumam z budowy domu. Jest to ciekawe nowe doświadczenie, aczkolwiek mega stresujące, więc super jest mieć wokół siebie ludzi, którzy się na tym znają - wyznała Dygant na Instagramie. 

Jednocześnie pokazała pierwsze zdjęcia z budowy. Budynek już co prawda stoi, ale to dopiero początek prac. Można jednak dostrzec, że aktorka zamieszka w pięknej okolicy, wśród pól i lasów. Będzie miała ciągły kontakt z przyrodą. 

Dygant

i

Autor: Dygant/instagram Dygant
Sonda
Czy uważasz, że Agnieszka Dygant to dobra aktorka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki