Dziwne zachowanie Krzysztofa Rutkowskiego! Jak mógł to zrobić?!

2022-01-18 13:27
Detektyw Rutkowski z kocykiem Madzi z Sosnowca
Autor: SUPER EXPRESS, INSTAGRAM Krzysztof Rutkowski zrobił coś okropnego.

Krzysztof Rutkowski (52 l.) tym razem przesadził. Choć powinniśmy się już przyzwyczaić do często żenujących spektakli w jego wykonaniu. Wydaje się jednak, że tym razem detektyw przekroczył wszelkie granice. Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki.

Krzysztof Rutkowki to chyba najbardziej znany detektyw w Polsce. Ze swoich śledztw robi istne show. Do tego od lat nosi dość zaskakującą i charakterystyczną fryzurę, a takżę chwali się swoim celebryckim życiem. Swoją popularność zawdzięcza m.in. sprawie sprzed 10 lat, którą się zajął i pomógł ustalić, co naprawdę się wydarzyło. To wtedy cała Polska śledziła wydarzenia związane ze śmiercią małej Madzi (+6 mc-y) z Sosnowca. Początkowo, jej matka Katarzyna Waśniewska (32 l.), twierdziła, że jej córeczkę ktoś porwał. Wszyscy zaangażowali się w poszukiwania dziewczynki. Później przyznała się, że Madzia zmarła wskutek nieszczęśliwego wypadku. Miała wyślizgnąć się z kocyka i uderzyć głową o podłogę, a jej matka upozorowała porwanie. Niestety śledczy, po znalezieniu ciała dziecka, nie mieli wątpliwości, że zostało ono uduszone. Mimo że od tych wydarzeń minęło 10 lat, każdy doskonale je pamięta.

Śmierć malutkiej Madzi, która miała zaledwie pół roku, wstrząsnęła całą Polską. Wielu płakało nad losem dziewczynki. Rutkowski natomiast postanowił wykorzystać tragedię do promocji swojej osoby. Na Instagrama wrzucił właśnie zdjęcie z kocykiem małej Madzi. A dokładnie z kocykiem, który 10 lat temu wykorzystał do przeprowadzenia z "Super Expressem" doświadczenia, które miało udowodnić, że nie było możliwości, aby dziewczynka wyślizgnęła się z kocyka, tak jak twierdziła jej matka. Był to identyczny kocyk w jaki feralnego dnia miała być zawinięta mała Madzia. Wykonany był przez tego samego producenta, zgadzał się też rodzaj materiału, rozmiar, faktura.

Detektyw Rutkowski z kocykiem Madzi z Sosnowca
Autor: CEZARY PECOLD/SUPER EXPRESS Pierwszy raz ten kocyk, Rutkowski pokazał w 2012 roku.

Wygląda na to, że detektyw celebryta zatrzymał go sobie na pamiątkę, a teraz przypomniał o jego istnieniu. Co więcej, pod zdjęciem zrobił mały quiz:

"Witam Was pieknie w niedzielny wieczor 👍 ja po calodziennym nagraniu dla TVN Uwaga 🎥 pytanie do wszystkich moich fanow jaki program przygotowuje 📺 Kulisy Slawy , sprawa porwanych dzieci z Polski do Pakistanu 🌪🏝 gzie ostatnio dzialalem 🚔 a moze wrocila slynna sprawa Madzi z Sosnowca 📺 a dla wtajemniczonych co to jest za koc 👎 Pozdrawiam Was mega 🔥🔥🔥🔥", napisał.

To co zrobił spotkało się z ogromną krytyką jego fanów.

"Czy można upasc niżej... ?"

"Nie masz człowieku za grosz wstydu..."

"Serio??? Lans z kocykiem zamordowanej Madzi z Sosnowca? Po co to zdjęcie i kretyńskie pytanie jak z jakiegoś audiotele? Makabra!!!"

Sonda
Krzysztof Rutkowski tym razem przesadził?
Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda. [Gwiazdy bez maski]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE