Edward Miszczak

i

Autor: Tomasz Jagodziński Edward Miszczak

Nie ma powrotu

Edward Miszczak wręczył jej kwiaty! To już koniec, drzwi zamknięte na kłódkę

2023-09-15 15:12

Edward Miszczak jako dyrektor programowy telewizji Polsat decyduje o być albo nie być wielu gwiazd. Gdy potężny szef wręcza kwiaty, to może oznaczać coś niekoniecznie dobrego. Wręcz przeciwnie. Przekonała się o tym choćby Katarzyna Dowbor, która dostała bukiet po tym, gdy została zwolniona z programu "Nasz nowy dom". Teraz od Edwarda Miszczaka kwiaty otrzymała Anita Sokołowska, która przez 11 lat była gwiazdą serialu Polsatu "Przyjaciółki". Wiadomo, że to już koniec, a drzwi do serialu są dla niej zamknięte na kłódkę!

Anita Sokołowska odchodzi z serialu "Przyjaciółki"

Gdy Edward Miszczak zwalniał Katarzynę Dowbor i dziękował jej za lata współpracy z telewizją Polsat, wręczył jej piękny bukiet kwiatów. W zupełnie innych okolicznościach nastąpiło rozstanie z Anitą Sokołowską, czyli Zuzą Markiewicz serialu "Przyjaciółki". Sama aktorka w dniu emisji ostatniego odcinka serialu ze swoim udziałem zamieściła na Facebooku poruszający wpis. Wygląda na to, że Anita Sokołowska rozstaje się produkcją Polsatu w dobrej atmosferze, a jej odejście nie jest powodem jakiś animozji w ekipie filmowej. Na odejście koleżanki zareagowała także Małgorzata Socha, która nazwała nawet Anitę Sokołowską swoją "przyjaciółką" także w prawdziwym życiu. Edward Miszczak także zachował się bardzo elegancko i wręczył odchodzącej z serialu aktorce bukiet kwiatów. 

Edward Miszczak żegna Anitę Sokołowską. Aktorka nie wróci do serialu "Przyjaciółki"

Na profilach telewizji Polsat i serialu "Przyjaciółki" pojawił wpis żegnający Anitę Sokołowską. - To ostatni sezon serialu Przyjaciółki z udziałem Anity Sokołowskiej, która po 11 latach wcielania się w postać Zuzanny Markiewicz żegna się z produkcją. Aktorka podziękowała nie tylko koleżankom z planu, ale również współpracownikom. "Z całego serca Wam Dziewczyny dziękuję" - napisała. Oddała też hołd swojej serialowej mamie, Dorocie Kolak. - "Jesteś inspiracją, ale też 'drogowskazem', jak uczciwie można pracować w tym zawodzie"- podkreśliła. Anitę Sokołowską pożegnał również sam Edward Miszczak i producenci serialu, wręczając aktorce bukiet kwiatów. Dziękujemy - czytamy w komunikacie. Niestety pewne jest to, że aktorka nigdy nie wróci do "Przyjaciółek". Drzwi dla niej są zamknięte na kłódkę, bowiem postać, w którą się wcieliła Anita Sokołowska, została uśmiercona. 

W naszej galerii prezentujemy niesamowite kadry z planu serialu "Przyjaciółki"

Gwiazdy M jak miłość, Barw szczęścia i Stulecia Winnych w nowym hicie TVP! Kto jest kim w serialu Dewajtis. Pełna obsada - ZDJĘCIA