Przyjaciółki, 22 sezon odc. 255. Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, 22 sezon odc. 255. Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)

Wymowne słowa

Wyszła na jaw prawda o relacjach Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej! "Obiekt się zamknął"

2023-09-15 9:03

Anita Sokołowska i Małgorzata Socha przez 11 lat grały razem w serialu "Przyjaciółki" i siłą rzeczy spędzały ze sobą mnóstwo czasu. Pierwsza z aktorek niedawno zdecydowała się opuścić obsadę produkcji. Na jej odejście w bardzo emocjonalny sposób zareagowała jej koleżanka z serialu. Przy okazji wyszła na jaw prawda o relacjach Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej! Padły bardzo wymowne słowa.

Anita Sokołowska po 11 latach odchodzi z serialu "Przyjaciółki"

Anita Sokołowska nie zagra już w serialu Polsatu "Przyjaciółki". Po 11 latach pracy na planie aktorka postanowiła zrezygnować z roli, a postać, w którą się wcieliła, została uśmiercona. W dniu emisji ostatniego odcinka "Przyjaciółek" ze swoim udziałem Anita Sokołowska w pięknych słowach zwróciła się do swoich fanów. - Nie jestem w stanie wyrazić jak wielką i głęboką wdzięczność czuję za Wasze wszystkie słowa wsparcia, życzliwości, zrozumienia i akceptacji związanego z moim odejściem z Przyjaciółek. Wiadomości otrzymuje od was w komentarzach, wiadomościach prywatnych - są ich nie setki a tysiące - napisała serialowa Zuza, która w produkcji Polsatu była przyjaciółką Ingi, którą zagrała Małgorzata Socha. A jak wyglądały relacje aktorek w prawdziwym życiu? Małgorzata Socha wszystko opisała! Prawda wyszła na jaw.

Małgorzata Socha o Anicie Sokołowskiej. "Kiedy pojawiła się Anita, poczuliśmy, że obiekt się zamknął

Serialowa Inga zamieściła emocjonalny post na Instagramie odnoszący się do odejścia Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółek". - Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery, a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką "Przyjaciółek", a Anita została moją. I tę właśnie przyjaźń zawdzięczam serialowi. Pamiętam, gdy obsada była już prawie skompletowana, tylko postać Zuzy nie była jeszcze obsadzona i kiedy pojawiła się Anita, poczuliśmy, że obiekt się zamknął - napisała Małgorzata Socha. W dalszej części było jeszcze bardziej wzruszająco.

Pod tekstem znajduje się galeria z oryginalnymi zdjęciami z planu serialu "Przyjaciółki"

Trwaliśmy ramię w ramię, dużo razem przeżyłyśmy, niezliczone dni na planie, które przeplatały się z ważnymi momentami w naszym życiu prywatnym. W najtrudniejszym momencie w "Przyjaciółkach" byłaś za mną i za mną. Dziękuję Ci Anitko, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Odchodzi Twoja bohaterka nie Ty, mimo wszystko będzie mi Ciebie brakowało na planie. Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaku i zrobimy coś pięknego razem. Trzymam kciuki za Twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym wyjątkowym człowiekiem. Wiem, jak ta decyzja była dla Ciebie trudna. Twoja "Przyjaciółka" Małgosia" - 

Przyjaciółki 22 sezon. Paweł nie zostawi Anki z Miłoszem! Będzie strzegł żony jak oka w głowie - ZDJĘCIA, WIDEO