Edyta Górniak całuje syna w USTA [ZDJĘCIA]

2017-08-24 4:00

No i stało się! Allan Krupa (13 l.) ma dziewczynę. Syn Edyty Górniak (44 l.) poznał ją w Krakowie. Niestety, nastolatka nie mogła dojechać do swojego chłopaka do Trójmiasta, więc ten wpadł w ramiona. swojej mamy.

Ma 15 lat i nazywa się Emilia. Była sąsiadką Górniak, kiedy diwa mieszkała w Krakowie. Przed rokiem nastolatkowie zapałali do siebie uczuciem i mimo iż Allan mieszka teraz w Los Angeles, cały czas utrzymują ze sobą kontakt i widują się podczas jego przyjazdów do Polski. Niestety, ostatnia randka im nie wyszła. Kiedy Górniak i jej syn byli na festiwalu w Sopocie, Emilka wyjechała na wakacje ze swoimi rodzicami do Francji.

- Edyta chciała ją lepiej poznać, ugościć. Nawet zaproponowała wynajęcie wspólnego pokoju w hotelu - zdradza nam przyjaciel rodziny gwiazdy.

Nic więc dziwnego, że Allan był smutny. Stęskniony opublikował w sieci fotkę ze swoją ukochaną, pod którą napisał: "Potrzebuję Cię tu". Na szczęście miał wsparcie swojej mamy, która sama jest ostatnio zakochana, więc doskonale rozumie syna. Starała się mu jakoś wynagrodzić niedobór uczuć, więc otoczyła go chociaż matczyną miłością. A gdy miała zawodowe obowiązki, zostawiała Allanka pod opieką wieloletniej przyjaciółki rodziny - Ani. To właśnie tej dwudziestoparolatce portale omyłkowo przypisały rolę dziewczyny młodego Krupy.

Jak to się mówi, co się odwlecze, to nie uciecze - Edyta i jej syn spędzą jeszcze kilkanaście dni w kraju, więc Allan będzie mógł w końcu spotkać się ze swoją ukochaną.

ZOBACZ: ZNANY aktor zagra w "Uchu prezesa 2". Wiemy, kto to!

PRZECZYTAJ: Witold Pyrkosz i jego żona Krystyna. Historia pięknej miłości

POLECAMY: Zdjęli Milionerów w TVN przez Roberta Lewandowskiego!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE