Edyta Górniak marzy o GÓRALU! "Jestem totalnie zakochana"

2020-11-09 5:40
Edyta Górniak chce zakochać się w góralu
Autor: instagram Edyta Górniak chce zakochać się w góralu

Edyta Górniak (48 l.) zaczyna nowe życie. Znowu. Tym razem podróżująca po świecie diwa postanowiła zamieszkać w górach. Kilka tygodni temu przeprowadziła się na Podhale, urządza się, brata z góralami i... marzy o jednym z nich. 

Edyta nie ma szczęścia w miłości. Choć spotykała się z wieloma mężczyznami, żaden nie uszczęśliwił jej na długo. Ma nadzieję, że stanie się to w górach. Diwa właśnie się tam przeniosła. Kartony z rzeczami czekają na rozpakowanie.

– Ja jestem absolutnie zakochana w górach, zresztą nie od wczoraj. Z tym że cały czas podróżowałam i cały czas odkładałam pomysł zamieszkania w górach, chociaż przez chwilę, a może do końca życia, kto wie? Ten rok spowodował, że mogłam się w końcu zatrzymać i zastanowić, czy to nie jest dobry czas. I zdecydowałam, że tak – mówi Górniak w radiu RMF FM.

Zobacz także: Górniak chce ROZWODU KOŚCIELNEGO z Dariuszem Krupą? Stanowczy komentarz!

Zdradziła, jak wygląda jej życie na Podhalu:

– Jestem absolutnie zakochana też w góralach i w tradycjach góralskich. No, kuchnia troszeczkę ciężka dla mnie, bo mięsna. Lubię oscypki, ale staram się nie kupować do domu, bo oscypki mają dosyć intensywny zapach i nawet moje kadzidełka nie są w stanie zmienić i zdominować zapachu oscypka w domu. To, co jest tu przepiękne, blisko natury, to dźwięki. Od rana do wieczora się zmieniają. Ptaki śpiewają – ekscytuje się swoim nowym życiem i czeka na pierwszy śnieg.

Miejscowi górale przyjęli Edytę z otwartymi rękoma. Być może nawet znajdą jej męża, by i ona mogła poczuć się góralką.

– Słyszałam, że góralką to się jest dopiero, jak się zakocha dziewczyna w góralu. Jak się zakocha, to wtedy jest już góralka – śmieje się Górniak.

Tego jej życzymy!

Zobacz także: Górniak baluje do 6 rano. Zasypiała na ulicy! [ZDJĘCIA]

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE