Edyta Górniak baluje do 6 rano! Zasypiała na ulicy. Nie wróciła do swojego domu [ZDJĘCIA]

2020-09-19 16:22
Edyta Gorniak baluje do 6 rano
Autor: redakcja se Edyta Gorniak baluje do 6 rano

Edyta Górniak (47 l.) rzadko imprezuje, ale jak już pójdzie w długą, to baluje całą noc! Gwiazda wyszła z popularnej knajpy w centrum Warszawy dopiero po 6 rano! Wcześniej popijała winko i zaśmiewała się w towarzystwie asystentki i stylistki. Po tym maratonie zasypiała na stojąco. Wszystko widać w galerii pod tekstem!

Edyta Górniak na imprezie to rzadki widok. Ostatnio zdarzyło jej się zabalować po skończeniu nagrań programu „My way”. Robiła wtedy nawet szpagaty na parkiecie.

Zobacz: Edyta Górniak z nowym chłopakiem? Namiętny taniec na dyskotece [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Teraz natomiast zabalowała po nagraniach „The Voice of Poland”. Po trzech intensywnych dniach na planie, gdzie Edyta pracowała po kilkanaście godzin, kończąc nagrania przed północą, postanowiła ruszyć w miasto. Razem ze swoją asystentką i stylistką wylądowała w popularnej restauracji Mateusza Gesslera, która jest otwarta przez całą noc. Było dobre jedzenie, winko, śmiechy i rozmowy do białego rana. Dosłownie! Bo diwa i jej świta opuściły lokal dopiero o 6 rano. A ponieważ na co dzień Edyta mieszka w Krakowie, postanowiła przenocować u swojej asystentki. Przysypiała biedaczka już po drodze do jej mieszkania, ale i tak długo wytrzymała. Kondycja godna pozazdroszczenia!

Zobaczcie zdjęcia z całonocnego maratonu Górniak w naszej galerii:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE