Wiemy, jak będzie wyglądała emerytura Edyty Górniak. Na ZUS nie ma co liczyć!

i

Autor: AKPA Wiemy, jak będzie wyglądała emerytura Edyty Górniak. Na ZUS nie ma co liczyć!

Urocze zdjęcie

Edyta Górniak nagle pokazała się z przystojniakiem. To ważny dla niej mężczyzna!

2023-03-14 13:41

Edyta Górniak (50 l.) podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem, które niektórych rozgrzało do czerwoności. Diwa nagle pokazała się z przystojniakiem, ubrana w przepiękną suknię. Okazuje się, że to bardzo ważny dla niej mężczyzna! Kim jest Paweł Tomaszewski? "Jeden z najwspanialszych", zachwala go Edyta Górniak.

Edyta Górniak zapewne przeżywa obecnie dosyć burzliwy okres, a wszystko za sprawą ostatnich wypowiedzi jej byłego męża. Dariusz Krupa próbuje skontaktować się z synem, ale Allan Krupa dosadnie odpowiedział, że nie chce go znać, o czym pisaliśmy na łamach "Super Expressu". Górniak, mimo zawirowań w życiu prywatnym, skupia się na muzyce. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się z prawdziwym przystojniakiem! Okazuje się, że to bardzo ważny dla niej mężczyzna - szczególnie pod kątem właśnie zawodowym. Kim jest Paweł Tomaszewski? Górniak wprost napisała, co o nim myśli. Fani są zachwyceni i komplementują również wygląd diwy, która zaprezentowała się w przepięknej sukience. Poznajcie szczegóły.

Edyta Górniak nagle pokazała się z przystojniakiem. To ważny dla niej mężczyzna! Kim jest Paweł Tomaszewski?

Edyta Górniak wrzuciła zdjęcie, na którym pokazała się z Pawłem Tomaszewskim. To bardzo ważny dla niej mężczyzna - jej dyrektor muzyczny. Górniak wprost napisała, co o nim myśli.

"Jeden z najwspanialszych Artystów, pianistów i aranżerów, z jakim mam zawsze wielką radość współpracować", napisała Edyta na Instagramie, czym wywołała falę zachwytów i komplementów wśród fanów.

Paweł Tomaszewski to producent muzyczny, ale też pianista, kompozytor i nauczyciel. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. "Takie talenty się przyciągają", piszą fani pod zdjęciem wrzuconym przez Górniak. Znajdziecie je poniżej.

Zobacz również galerię zdjęć: Edyta Górniak na rajskich wakacjach

Sonda
Śledzisz twórczość Edyty Górniak?
Edyta Górniak tłumaczy niezrozumiała dla widzów decyzję jurorów eurowizyjnych preselekcji
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany