Niezapomniane stroje Edyty Górniak

i

Autor: AKPA

Niezapomniane stroje Edyty Górniak. Padniecie na ten widok! Seksowne kreacje odsłaniały sporo ciała [GALERIA]

2021-03-18 11:11

Edyta Górniak zachwycała fanów swoim scenicznym wizerunkiem. Często stawiała na oryginalne i bardzo odważne stylizacje. Piękna wokalistka miała się czym chwalić. Odsłaniała biust i nogi, aby wszyscy mogli podziwiać jej wdzięki. Pamiętacie jej kreacje z koncertów lub ścianek? W naszej galerii znajdziecie zestawienie najseksowniejszych strojów Górniak. Diwa pokazała pazur!

Edyta Górniak uwielbia zadziwiać fanów swoimi kreacjami. Jak każda kobieta, chce czuć się atrakcyjna i podziwiana. I to jej się udawało! Ostatnio przyłapano ją w wystrzałowych szpilkach, które niestety zrobiły jej potworną krzywdę! Górniak wystylizowała się w buty za prawie 5 tys. zł do nagrań programu TVP "To był rok". Obcisła sukienka i wysokie obcasy zrobiły szałowe wrażenie, ale polała się krew! Pamiętacie inne kreacje diwy? Jakie stroje zrobiły na Was największe wrażenie? Trzeba przyznać, że Górniak lubi odsłaniać swoje ciało. Zobaczcie to w naszej galerii!

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek

ZOBACZ: Syn Chajzera ujawnił dramat ojca. "To jest cud" - natychmiastowa reakcja go uratowała

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE