Ewelina Lisowska parodiuje Górniak! Głęboki dekolt i ten śpiew. Pokonała diwę?

i

Autor: Instagram

Ewelina Lisowska parodiuje Górniak! Śpiew to jedno, ale spójrzcie na ten GŁĘBOKI dekolt!

2020-12-17 19:04

Ewelina Lisowska (29 l.) nie pierwszy raz wzięła na celownik twórczość Edyty Górniak (48 l.). Obie piosenkarki mogą pochwalić się silnym głosem, ale Edyta Górniak w świadomości Polaków zawsze będzie diwą, która wyniosła Polskę prawie na szczyt w Eurowizji. Pamiętacie jeszcze jej świąteczną piosenkę pt. "Pada śnieg"? Lisowska pokazała, jak ona śpiewa ten utwór i jak upodobniła się do Górniak. Ten sam wygląd i jaki dekolt! Zobaczcie sami.

Ewelina Lisowska już raz zmierzyła się z wielkim przebojem Edyty Górniak. Zaśpiewała utwór pt. "To nie ja" w programie rozrywkowym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po występie napisała na swoim Instagramie: - Podczas tego występu czułam się taka bezsilna. Gdybyście wiedzieli, co miałam w głowie, wychodząc na scenę... Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, macie na talerzu moją poranioną duszę. Wokalistka powróci do programu w świątecznym odcinku, który będzie można obejrzeć w Polsacie w piątek, 18 grudnia o godz. 20:00. Pojawi się mnóstwo gwiazd. W specjalnym wydaniu show, Lisowska zaśpiewa piosenkę "Pada śnieg", którą Górniak wykonywała w duecie z Krzysztofem Antkowiakiem. Gwiazda pokazała próbkę swoich możliwości. Charakteryzatorzy zamienili ją w diwę. Lisowska pochwaliła się dekoltem. 

ZOBACZ: Piękna aktorka z "Barw szczęścia" przeżywała koszmar. Wstydziła się tego i błagała o jedno

Wielki dramat Edyty Górniak. Robert Biedroń ujawnił szokującą prawdę! Oj, wielu się mocno zdziwi

SPRAWDŹ TO: Krawczyk śpiewa disco polo?! Niedługo premiera "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE