Edyta Górniak zabawiła na występie syna

i

Autor: Instagram/Edyta Górniak, Euzebiusz Niemiec/AKPA

ZABAWA PRZED OPOLEM

Edyta Górniak w szaleńczej zabawie! Przed występem w Opolu wpadła na imprezę syna. Poplotkowała z jego ukochaną [ZDJĘCIA]

2023-06-10 15:37

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd niedzielnego koncertu w Opolu. Jako wstęp do zabawy potraktowała piątkowy didżejski set syna, Allana Krupy. Piosenkarka świetnie się bawiła z młodzieżą! Udało jej się też porozmawiać z ukochaną syna. Diwa wyluzowaną mamą na medal?

Edyta Górniak szaleje na występie syna. Tak spędza ostatnie godziny przed Opolem

W piątkowy wieczór Allan Krupa wraz z piosenkarką Lori zagrali didżejski set. Wśród gości było sporo znajomych młodego artysty, z jego ukochaną, Angeliką Dziedzic, na czele. W klubie pojawiła się także Edyta Górniak, która w ten sposób chciała wesprzeć syna. Gwiazda świetnie się bawiła i integrowała z młodzieżą. Śpiewała i tańczyła. W mediach społecznościowych zamieściła obszerną relację z wydarzenia. Znalazła też czas, by porozmawiać z miłością Allana. Zobaczcie w naszej galerii, jak Edyta Górniak bawiła się w piątkowy wieczór!

Edyta Górniak. Nie chodzi na imprezy, ale zrobiła wyjątek

Na Instagramie przyznała, że na imprezy praktycznie nie chodzi. Tym razem zrobiła wyjątek, by wesprzeć syna i trochę się wyluzować przed swoim występem w Opolu, mieście, gdzie spędziła swoją młodość. - Zrobiłam wyjątek i poszłam na imprezę. Nigdy nie chodzę na imprezy, a szczególnie przed pracą. Ale zdecydowałam się spontanicznie, jako że Allan był na didżejce. Rozkręcił taką imprezę, cały parkiet ludzi. Deszcz, nie deszcz, mnóstwo ludzi i tacy szczęśliwi! Super się bawili - podsumowała Edyta Górniak.

Festiwal w Opolu. Kiedy wystąpi Edyta Górniak?

Edyta Górniak wystąpi podczas Festiwalu w Opolu. Na scenie pojawi się w niedzielny wieczór. Będzie jedną z największych gwiazd koncertu finałowego pt. "Ale to już było. Jest. I będzie! 60. KFPP, Opole 2023". Początek koncertu o 21:35. Górniak zaśpiewa piosenki Ireny Santor. Gwiazda udzieliła nam wywiadu, w którym odniosła się do Maryli Rodowicz, Opola czy rozwodów.