Tylko u nas!

Edyta Górniak zaśpiewa w Opolu piosenki Ireny Santor. Jest jej komentarz. Nie uwierzycie, co mówi o Edycie!

Irena Santor (89 l.) jest już w sile wieku. Wielka dama polskiej sceny postanowiła więc z niej zejść. Teraz chce, żeby jej piosenki śpiewali młodsi artyści. Hołd na festiwalu w Opolu odda jej sama Edyta Górniak (50 l.). Utwór Santor „Powrócisz tu” jest dla niej szczególnie ważny. 20 lat temu, wykonując go w Opolu, wyśpiewała sobie przyszłość. Sprawdźcie, co pani Irena Santor mówi o Edycie!

Irena Santor postanowiła nie występować już na scenie. Kilka dni temu w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała, skąd ta decyzja, która mocno zmartwiła jej fanów.

- Na zdrowie nie narzekam, ale na występy, koncerty z pełnym repertuarem nie mam już tyle siły. Ja już swoje wyśpiewałam. Teraz chcę usłyszeć, jak moje piosenki śpiewa młode pokolenie – powiedziała nam pani Irena Santor.

Edyta Górniak zaśpiewa w Opolu piosenki Ireny Santor. Jest komentarz. Nie uwierzycie, co mówi o tym pomyśle i o Edycie!

Podczas jubileuszowego, 60. festiwalu w Opolu będzie miała taką okazję. Utwory Santor wykona Edyta Górniak. W 2003 roku po raz pierwszy zaśpiewała na opolskiej scenie utwory „Walc Embarras” i „Powrócisz tu”. Tekst tego drugiego okazał się dla niej proroczy. Po siedmiu latach życia w Londynie nagle wróciła do Polski. Wkrótce założyła rodzinę. I została już w kraju.

- Zawsze, kiedy śpiewam utwory innych artystów, mam ich w sercu wychodząc na scenę. Myślę o nich także, kiedy pracuję nad utworami i przygotowuję się do występu. Te dwa przepiękne utwory z wielkiego dorobku naszej ikony, pani Ireny Santor, śpiewałam podczas festiwalu dokładnie 20 lat temu. Tak więc będzie to dla mnie także osobisty jubileusz – mówi nam Edyta Górniak.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Edyta Górniak dba o syna. Nie uwierzycie, co dla niego zrobiła. Paparazzi wszystko widzieli

Irena Santor chwali Edytę Górniak

Irena Santor nie posiada się z radości, że po jej piosenki sięgnie właśnie Górniak.

- To znakomita artystka, którą cenię, i która może wykonać wszystko, co tylko chce. Jest mi bardzo miło, że zaśpiewa utwór z mojego repertuaru. Zresztą już kiedyś śpiewała „Powrócisz tu”, a „Walc Embarras” miałyśmy przyjemność przed laty nagrać w duecie, więc dobrze, że się weźmie za mój repertuar - cieszy się w rozmowie z „Super Expressem”.

Gwiazda estrady zamierza podziwiać wszystkich wykonawców opolskiego festiwalu.

- Tradycyjnie siądę przed telewizorem i uważnie obejrzę cały festiwal, w końcu muzyka to moje życie – dodaje artystka.

Zobaczcie w naszej galerii archiwalne zdjęcia Ireny Santor i Edyty Górniak z opolskiej sceny.

Czekacie na występ Edyty Górniak z piosenkami Ireny Santor?

Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany