Edyta Górniak nie pójdzie na terapie

i

Autor: Marek Kudelski/Super Espress Edyta Górniak nie pójdzie na terapie

Edyta Górniak walczy o powrót do zdrowia. "Moje ciało choruje". TYLKO U NAS

2021-12-17 5:20

Edyta Górniak (49 l.) walczy o powrót do zdrowia po niewyobrażalnej traumie, jaką przeżyła, gdy dowiedziała się, że jej ostatni partner zdradził ją i będzie miał dziecko z inną kobietą. - Wydaje mi się, że ja poukładałam już wszystko w sobie. Natomiast moje ciało choruje. I to bardzo długo już - mówi nam Edyta Górniak. I zaznacza, że nie zamierza korzystać z terapii. Chce poradzić sobie sama.

Edyta Górniak nigdy nie miała szczęścia w miłości. Wszystkie jej związki rozpadły się. A ten ostatni dotkliwie ją zranił. Jak wyznała nam piosenkarka, jej partner zdradził ją, w wyniku czego inna kobieta zaszła w ciążę. Choć minęły dwa lata, na samą myśl o tym, Edytę boli ciało.

- To są różne bóle fizyczne. Kiedyś stresy "chowałam" w brzuchu i bardzo mnie brzuch bolał. Potem "chowałam" na karku. Pewnie każdy z nas ma jakieś tam miejsce. I kiedy nastąpiła ta zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie, więc to było totalnie traumatyczne i bardzo, bardzo głębokie - powiedziała Edyta Górniak "Super Expressowi".

O swoim przykrym rozstaniu Edyta Górniak opowiedziała naszemu dziennikarzowi Adrianowi Nychnerewiczowi. Przeczytaj więcej tutaj: Edyta Górniak boleśnie zdradzona. Wstrząsające wyznanie. Jej partner zrobił dziecko innej. WIDEO

Pomocna mogłaby się okazać terapia. Diwa jednak nie wierzy w ich skuteczność w swoim przypadku.

- Jestem przeciwnikiem terapii. Only self therapy (tłum. tylko autoterapia) - mówi Edyta.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda cierpi z powodu mężczyzny. I to nie tylko przez swoją wysoką wrażliwość. Oni naprawdę nieźle dawali jej w kość.

Partnerzy Edyty Górniak

Dziennikarz Piotr Gembarowski (51 l), zdaniem Edyty, miał ją podsłuchiwać.

- Dzwonił do mnie do domu, żeby zapytać, dlaczego płaczę, w chwili kiedy rzeczywiście płakałam. Wiedział, kiedy płaczę, kiedy krzyczę, o czym rozmawiam ze swoimi gośćmi. Zwyczajnie mnie podsłuchiwał - opowiedziała przed laty.

NIE PRZEGAP: Szok po latach dramatów i krzywd. Edyta Górniak przed kamerą wybacza Darkowi Krupie! TYLKO U NAS

Z Robertem Kozyrą (53 l.), dawnym szefem Radia ZET, po latach od rozstania darli koty. On krytykował jej twórczość, ona zarzucała mu, że promuje się na niej. Najbardziej popalić dało jej jednak małżeństwo z Dariuszem Krupą (45 l.), z którym ma syna Allana (17 l.). W słynnym wywiadzie po rozwodzie Edyta Górniak wyznała, że Krupa ją ograniczał, zabrał nawet dowód osobisty. I że w małżeństwie z nim czuła się jak w klatce. Po rozwodzie nie brakowało też awantur o dziecko. Dobrze układało jej się z prawnikiem Piotrem Schrammem, o którym do dziś mówi bardzo ciepło. Swoją miłość zamienili w przyjaźń.

Nic dziwnego, że na razie Edyta Górniak, która wciąż odczuwa bolesną zdradę, zamknęła swoje serce.

- Jak nas potrąci samochód, mamy wypadek, co jest bardzo traumatyczne i potem boimy się wsiąść do samochodu i trzeba to przewalczyć, nie? To jest chyba coś takiego - mówi nam smutna.

Zobacz w naszej galerii, z kim spotykała się Edyta Górniak:

Edyta Górniak doświadczyła bolesnej zdrady. Szczere wyznanie o miłości
Nasi Partnerzy polecają