Edyta Górniak

i

Autor: YouTube Edyta Górniak

Mamy wideo!

Edyta Górniak zachwyciła na pokojowym koncercie Polsatu. Wyglądała jak anioł! Cały świat usłyszał jej przesłanie

2023-02-25 13:10

Edyta Górniak (50 l.) wzięła udział w pokojowym koncercie stacji Polsat "Stay together - nie bądź obojętny". Diwa specjalnie na tę okazję skróciła swoje rajskie wakacje i brawurowo wykonała na scenie w Rzeszowie utwór "Hallelujah" w towarzystwie chóru. Na scenie zaprezentowała się w zwiewnej, białej kreacji, która skupiła na sobie światła sceny. Edyta Górniak wyglądała jak anioł. A jej ważne słowa usłyszał cały świat.

Edyta Górniak była jedną z gwiazd koncertu stacji Polsat, który został zorganizowany w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. Na scenie pojawiła się obok takich gwiazd jak Kayah, Kasia Kowalska czy Kuba Badach. Jak informował "Super Express", by móc wystąpić w Rzeszowie wokalistka skróciła swój wyjazd na Karaiby. ZOBACZ: Edyta Górniak przerwała rajskie wakacje, by zaśpiewać w Polsacie dla Ukrainy

Występ Edyty Górniak będzie zapamiętany na długo. Diwa nie tylko brawurowo wykonała piękny utwór "Hallelujah", ale na koniec zwróciła się do Polski, Ukrainy i całego świata z ważnym przesłaniem. 

- Przesyłam miłość i światło do całego świata. Jest tylko jedna droga do pokoju. Musimy podążać za Jezusem Chrystusem. Dziękuję - powiedziała w języku angielskim.

Koncert "Stay together - nie bądź obojętny" emitowany był bowiem w trzech telewizjach - Polsacie oraz dwóch stacjach w Ukrainie. A dzięki internetowej transmisji można było oglądać go także na całym świecie.  

Edyta Górniak wyglądała na scenie niczym anioł. Wybrała na tę okazję śnieżnobiałą kreację - dopasowaną sukienkę i powiewającą pelerynę, przywołującą na myśl białą flagę - symbol pokoju. 

Zobaczcie występ Edyty Górniak na koncercie Polsatu: