Edyta Pazura miała wypadek

i

Autor: Gillert/AKPA, @edyta_pazura/INSTAGRAM Edyta Pazura miała wypadek

Edyta Pazura miała wypadek na imprezie?! Żona gwiazdora o kulach i w gipsie

2022-06-26 18:50

Co się stało żonie Cezarego Pazury?! Edyta Pazura pokazała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, które spowodowało lawinę komentarzy pełnych szczerego współczucia! Zamieściła też krótki, ale niepokojący komentarz. Na zdjęciu widzimy, że nieszczęsna celebrytka ma teraz poważne kłopoty z chodzeniem, musi korzystać z kul i została wsadzona w gips. Co się mogło stać?

Edyta Pazura w gipsie. Złamała nogę?

Edyta Pazura miała wypadek na imprezie urodzinowej męża! Celebrytka ujawniła wszystko na swoim koncie na Instagramie. A właściwie prawie wszystko... "Impreza urodzinowa Czara udała się 🙌🏻🙈 Zgadnijcie kto był królową balu? 🤣 #takanoc #rozpoczeciesezonu #zprzytupem" - napisała Edyta Pazura. Był to podpis do zdjęcia, które spowodowało lawinę komentarzy pełnych szczerego współczucia! "Duuużo zdrówka", "Współczuję w taki upał" - piszą obserwatorzy konta żony aktora. Na zdjęciu widzimy Edytę Pazurę w domowych pieleszach. Siedzi na krześle i zakrywa usta dłonią w geście wyrażającym nieco żartobliwie szok i niedowierzanie. Obok leżą dwie kule inwalidzkie, a lewa noga Edyty jest od kostki w górę zakuta w gips. Wygląda na to, że szalone balowanie na urodzinach Cezarego Pazury skończyło się dla jego żony jakąś poważniejsza kontuzją! Jak na razie Edyta Pazura nie ujawniła, co dokładnie zaszło na imprezie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Marek Torzewski nie wytrzymał! Szczere słowa o Edycie Górniak

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Pokazali zdjęcia, co za stylówka!

Sonda
Cezary Pazura jest dobrym aktorem?

Edyta Pazura i Cezary Pazura. Jak się poznali?

Edyta Pazura poznała Cezarego Pazurę w pociągu. Miała wtedy tylko 19 lat, a on 45. Jak potem opowiadała Edyta, nie wiedziała, że mężczyzna, który tak ją zauroczył, jest znanym aktorem. Zaś Cezary Pazura wyznawał w wywiadach, że od razu wiedział, iż ma przed sobą swoją przyszłą żonę. Para pobrała się po dwóch latach związku, w 2009 roku. Edyta Pazura i Cezary Pazura mają trójkę dzieci: Amelię (13 l.), Ritę (4 l.) i Antoniego (10 l.).

PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Baron zniknął z "Trójki". Przerywa milczenie, wiadomo co się stało

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala. Bogdan Kalus w masce tlenowej

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."
Prawdziwy kiler nie boi się szczepienia. Cezary Pazura w nowym spocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE