Piotr Baron, dziennikarz

i

Autor: Michał Baranowski/AKPA Piotr Baron, dziennikarz

Piotr Baron zniknął z "Trójki" przez problemy zdrowotne. Przerywa milczenie

2022-06-25 19:50

Znany dziennikarz Piotr Baron jakiś czas temu zniknął z anteny radiowej "Trójki". Prowadził tam wieczorną audycję "W tonacji Trójki", ostatni raz pojawił się za mikrofonem 18 maja. Od tamtej pory zastępowali go inni dziennikarze. Co się stało? Dlaczego Piotr Baron zniknął z "Trójki"? Dziennikarz zabrał głos i wyjaśnił, dlaczego przestał pojawiać się na antenie.

Piotr Baron to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy radiowych w Polsce. Znany jest przede wszystkim z anteny radiowej Trójki. Jednak jakiś czas temu zniknął z eteru. Prowadził tam wieczorną audycję "W tonacji Trójki", ostatni raz pojawił się za mikrofonem 18 maja. Od tamtej pory zastępowali go inni dziennikarze. Co się stało?

Dlaczego Piotr Baron zniknął z Trójki?

Dziennikarz zabrał głos i wyjaśnił, dlaczego przestał pojawiać się na antenie. "Bardzo jestem wdzięczny, za zainteresowanie moimi losami. Zniknąłem z anteny czasowo, ze względów zdrowotnych. Nie będzie mnie do końca czerwca" – powiedział Piotr Baron portalowi Wirtualnemedia.pl. Nie zdradził więcej szczegółów, jednak wiadomo, że rok temu dziennikarz miał wylew i jest w trakcie rehabilitacji. Polskie Radio zapewniło wirtualnemedia.pl, że Piotr Baron pozostaje pracownikiem Trójki i nie odszedł z pracy na stałe.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala. Bogdan Kalus w masce tlenowej

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! "Kochał nas najbardziej na świecie"

Sonda
Słuchasz radiowej "Trójki"?

Piotr Baron. Jakie audycje prowadził w Trójce?

Piotr Baron jest obecnie dziennikarzem o najdłuższym stażu w radiowej Trójce. Pracuje tam od 1984 roku. Po krótkiej przerwie spowodowanej konfliktem z szefostwem stacji wrócił do pracy w 2001 roku. Poza "W tonacji Trójki" prowadził też m.in. poranne i popołudniowe audycje "Zapraszamy do Trójki", zastępował też Marka Niedźwieckiego po jego odejściu z zespołu jako prowadzący Listy Przebojów Programu Trzeciego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokujący powód rozwodu za 17 miliardów! "W żonie denerwowała go jedna rzecz"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Inwazja węży gigantów! Największy PYTON schwytany. Bestia pobiła rekord

QUIZ: Radio, winyle i kasety w PRL-u. Czego się wtedy słuchało?

Pytanie 1 z 10
W utworze „Aqualung” Jethro Tull, wielkim przeboju początku lat 70., padają słowa - Czuję się jak:
Za co kochasz radio
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE