Bogdan Kalus

i

Autor: Dariusz Gałązka/AKPA Bogdan Kalus

Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala. Bogdan Kalus w masce tlenowej

2022-06-25 18:10

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia lubianego polskiego aktora! Bogdan Kalus (57 l.) ujawnił w mediach społecznościowych, że od dwóch dni przebywa w warszawskiej klinice. Pokazał zdjęcie, na którym ma na twarzy maskę tlenową! Co się stało? W komentarzach do znanego z serialu "Ranczo" aktora płyną życzenia powrotu do zdrowia.

"Leczenie w klinice MML. Dzień drugi" - tak napisał na swoim koncie na Instagramie Bogdan Kalus (57 l.), załączając zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło fanów gwiazdora serialu "Ranczo". Na zdjęciu rzeczywiście widzimy serialowego Tadeusza Hadziuka w szpitalnym pokoju. W dodatku uwielbiany przez widzów aktor ma na twarzy maskę tlenową! Co się stało? Tego Bogdan Kalus nie sprecyzował w swoim wpisie. Co wiemy o jego zdrowiu?

Bogdan Kalus w klinice. Na co zachorował aktor z "Rancza"?

W 2020 roku aktor wyznał, że 18 lat wcześniej przeszedł zawał serca i że z tego powodu przed decyzją o wzięciu udziału w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" musiał przejść specjalistyczne badania lekarskie. Podczas tanecznych zmagań u Bogdana Kalusa wykryto Covid-19, ale nie wiadomo, czy pobyt w szpitalu ma z tym jakikolwiek związek. Klinika MML, którą oznaczył w swoim wpisie aktor, zatrudnia wielu różnych specjalistów, a na swojej stronie podkreśla m.in. możliwość skorzystania z terapii "zaburzeń snu pod postacią chrapania i bezdechów śródsennych".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej! "Kochał nas najbardziej na świecie"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najdroższa modelka świata jest już wolna! Koniec miłości Kendall Jenner

Sonda
Lubiłeś/aś oglądać "Ranczo"?

Kim jest Bogdan Kalus? Nie tylko "Ranczo"

Bogdan Kalus urodził się w Chorzowie w 1965 roku, ale od kilkunastu lat mieszka w Warszawie. Jest aktorem filmowym, teatralnym i telewizyjnym, także kabareciarzem znanym z kabaretów KałAmaSz czy Ławeczka. Występował nie tylko w "Ranczu", ale też m.in. w „Halo Hans!” czy „U Pana Boga w ogródku". Podczas występów w "Tańcu z gwiazdami" na stronie programu mogliśmy też przeczytać, że kocha podróże, grę na perkusji i marzy o prowadzeniu własnej restauracji.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto najseksowniejsza kobieta świata! Kim jest Paige Spiranac?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Papież Franciszek o SEKSIE przed ślubem! Zapowiada zmiany

QUIZ wiedzy o zdrowiu: Czy potrafisz samodzielnie zdiagnozować chorobę?

Pytanie 1 z 8
Chronicznie bolą cię mięśnie. To oznacza, że cierpisz na:
Groby aktorów seriali Ranczo, Miodowe lata, Ekstradycja i Matki żony i kochanki. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE